49 TL'ye beIN Connect alınır mı?

TheHotChili

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 50 Mbps internetim var HD bir şekilde maçları izleyebilir miyim? Teşekkürler iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterse trilyon Mbps internetin olsun yayın kalitesi kötü. 720p yayın yapıyorlar, emin ol IPTV olarak yayın veren birçok sitede aynı kalite görüntü. Uzun süre kullanmış biri olarak eğer TV'de izlemeyeceksen kesinlikle beIN Sport almanı tavsiye etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 10 Mbps Download hızımla BeIN Connect yayınlarını HD olarak izleyebiliyorum. Bu da 720p'ye tekabül ediyor. BeIN Connect nedense 1080p yayın vermiyor. Bu kötü. Özellikle çizgifilm kanallarının büyük kısmı hala HD sisteme bile geçmedi. Uyduda Nickelodeon HD ve Boomerang HD 1080i olarak yayın yapıyor ancak sitede yine en fazla 720p kalite yayın yapıyorlar... Disney Channel ve diğer çizgifilm kanalları ise hala 576i çözünürlüğünde çöp kalitede yayın yapmaya devam ediyor. Günümüz standartları artık en az 1080p çözünürlüğünde yayın yapılmalı. En yükseği ise 4K olmalı.

Ama bir şeyi daha not etmeden geçemeyeceğim; Çözünürlüğü 1080p veya 4K yapabilirler ama bu yetmez. Aynı zamanda yüksek bitrate vermeleri gerek. 720p Yayın yaptıkları kanallarda bile verdikleri bitrate cidden düşük. Bu sebeple görüntüde özellikle hareketli sahnelerde piksellenme sorunu var.

Ben 10 Mbps Download hızımla BeIN Connect yayınlarını HD olarak izleyebiliyorum. Bu da 720p'ye tekabül ediyor. BeIN Connect nedense 1080p yayın vermiyor. Bu kötü.
Paraya kıyıp server kapasitesini yükseltmiyordur saygıdeğer Arap abimiz.. Adam akıllı kullanışlı bir internet siteleri bile yok, yıllardır leş gibi. Bu sene gene güncellediler ve gene eskisinden kötü oldu...

Paraya kıyıp server kapasitesini yükseltmiyordur saygıdeğer Arap abimiz.. Adam akıllı kullanışlı bir internet siteleri bile yok, yıllardır leş gibi. Bu sene gene güncellediler ve gene eskisinden kötü oldu...
Benim bildiğim BeIN Connect Fransa şirketi.
Bu arada bu konuya yazdığım mesajı editledim ve daha fazla şey yazdım.

Geri
Yukarı