beIN Connect videolar donuyor

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar beIN Connect kullanıyorum. 3 aydır hiçbir sorun yaşamıyordum, sorunumu şöyle izah edeyim. Herhangi bir içeriği izlediğim zaman birkaç dakika izliyorum video doldurma çizgisi sabit bir noktada donuyor. İlerlemiyor, yani ilk etap da internetim de sıkıntı olduğunu düşündüm. İnternetim gayet hızlı tarayıcılarımı temizledim, Google Chrome tarayıcısını zaten güncel tarayıcıyı kaldırıp tekrar kurdum olmadı farklı tarayıcılar kullandım onlarda da aynı hata. Filmi izliyorum, birkaç dakika sonra yüklemeyi gösteren çizgi sabit bir yerde duruyor. Görsel de gösterdim, filmin videosu bir süre sonra yüklenmiyor donuyor. Ayrıca arka planda indirme yükleme de çalışmıyor, 3 aydır hiçbir sorun yaşamadım, beIN Connect teknik ekibinin de söylediği tüm talimatları yerine getirdim olmadı, hatırlatma yapayım arkadaşlar beIN Connect yakın zaman da iyileştirme güncelleme çalışmaları yaptı şimdi acaba kullandığım bilgisayar acaba bu platformun oynatıcısı ile işlemcim yetersiz kalıyor olabilir mi sorun kalıcı olabilir mi? Eğer platformdaki hata ile ilgili bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun. Not: Aşağıda verilen görsel de video yükleme çizgisi sabit yerde duruyor bu tüm içerikler de aynı sorun yaşanmaktadır.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle buradaki teknik ekibinde bir şeyden haberi yok kardeşim adamlar basit talimatlarla avutuyorlar çerezleri temizleyin, tarayıcıyı yeniden kurun anti virüs programlarını devre dışı bırakın arka planda gereksiz programları kapatın demekle yetiniyorlar. Genel problem yok diyorlar her türlü yolu denedim işe yaramadı, tarayıcımı yeniden kurdum oda işe yaramadı internetim 60 Mbps de bile beIN Connect platformunun video oynatıcısı belli bir süre sonra görselde gördüğün gibi sabit bir yerde donuyor video yükleme çizgisi ilerlemiyor kendi sunucularında nasıl bir hata olabilir ki? Öyle olsa başka kullanıcılarda şikayet ederdi.

Geri
Yukarı