Çözüldü Beklemedeki bakiye neden oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

g0ku

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süredir Steam markette bir şeyler sattığım zaman, fiyatı ucuz yüksek ne olursa olsun beklemedeki bakiyeye atıyor. Bu Steam'in artık markette sürekli yaptığı bir şey mi?

Çözüm
Sürekli olarak yaptığı bir şey değil, artık 1 kuruş bile altına koysanız beklemeye alıyor piyasa altı satış gerekçesi ile. Aynı şekilde yüksek tutarlı satışlar için de geçerli. Piyasa fiyatı ile aynı koyduğunuzda bu durum hala devam ediyor mu dener misiniz?
Sürekli olarak yaptığı bir şey değil, artık 1 kuruş bile altına koysanız beklemeye alıyor piyasa altı satış gerekçesi ile. Aynı şekilde yüksek tutarlı satışlar için de geçerli. Piyasa fiyatı ile aynı koyduğunuzda bu durum hala devam ediyor mu dener misiniz?

Çözüm
Canı sıkıldığında veriyor gibime geliyor.
Mesela ben birkaç kuruş altına koysam da hiç beklenen bakiyeye düşmedim fakat biri 1 kuruş ucuza koyduğunda beklenen bakiyeye düşüyor.
Biri bir ara birkaç olası neden yazmıştı fakat hatırlamıyorum.

Hemen deniyorum şimdi. Satıldığında nereye düşecek bakalım.

Evet. Piyasa fiyatına sattığınızda bakiyenize direk geliyor. Steam'de de konusu açılmış zaten, görmemiştim.
@emirmertbaserr in dediğinin aynısı. Ortalama fiyat altına sattığınız zaman beklenilen bakiyeye düşüyor. Sebebi de dolandırıcıların Steam hesabı çalıp yüklü satış yapmasını önlemekmiş.

dsdsdsds.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı