Steam Steam beklemedeki bakiye kaldırma

Çözümü yok, sınır kalktıktan sonra galiba 1 2 gün daha bloke atmıyor, daha sonra yine başlıyor ama.

Topluluk pazarındaki satışlar iade edilen bakiyeye nazaran hesabınıza daha hızlı geçer. Tahminen gün sonuna kadar kullanabilirsiniz. Ne yazık ki kaldırmanın bir yolu yok.

Birkaç saat önce benzer bir konu açtım. Ne yazık ki ortalama fiyatın altına verdiğiniz tüm skinler beklemeye geçiyor. Steam'in çalıntı hesaplardaki yüklü market satışını ortadan kaldırmak için yapılan bir önlem.(ortalama dediğim o anki piyasa fiyatı.)

Birkaç saat önce benzer bir konu açtım. Ne yazık ki ortalama fiyatın altına verdiğiniz tüm skinler beklemeye geçiyor. Steam'in çalıntı hesaplardaki yüklü market satışını ortadan kaldırmak için yapılan bir önlem.
Ortalama fiyat altında olmasıyla alakalı değil de büyük bir miktar olmasıyla alakalı değil mi?

Edit: yeni gelmiş herhalde. Şimdi ben de gördüm.

Birkaç saat önce benzer bir konu açtım. Ne yazık ki ortalama fiyatın altına verdiğiniz tüm skinler beklemeye geçiyor. Steam'in çalıntı hesaplardaki yüklü market satışını ortadan kaldırmak için yapılan bir önlem.(ortalama dediğim o anki piyasa fiyatı.)
İyi de çok saçma hızlı satılsın diye sipariş fiyatında koymuştum. 100TL'lik skinin sipariş fiyatı 100TL idi ve ben de 100'e verdim.

1-2 gün bekle geliyor hesaba para.

Onu biliyorum da beklememin gerekmesi saçma.

Geri
Yukarı