"Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası

Herkese merhaba arkadaşlar, ben tam olarak emin olmadan driver güncellemiyeceğim valla :) Bahsettiğim 17.10 driverinda hiç bir problem yaşamadım FurMark ve 3D Fire Strike testlerini yaptım ayrıca Silkroad Online oyununda 8 hesap birden botla oyuna soktum tarayıcıdada biraz uğraştım hiç bir problem yaşamadım.

19.2.2 nerde bende gözükmüyor ?
AMD Drivers and Support for Radeon, Radeon Pro, FirePro, APU, CPU, Ryzen, desktops, laptops burada. Ayrıca R7 250X kart önceki driverler " de bir süre sonra donuyordu reset atmadan düzelmiyordu bu da düzeltilmiş.
369456

Herkese merhaba arkadaşlar, ben tam olarak emin olmadan driver güncellemiyeceğim valla :) Bahsettiğim 17.10 driverinda hiç bir problem yaşamadım FurMark ve 3D Fire Strike testlerini yaptım ayrıca Silkroad Online oyununda 8 hesap birden botla oyuna soktum tarayıcıdada biraz uğraştım hiç bir problem yaşamadım.
Dediğin sürümde bizde de sorun yoktu zaten.😉

Bende bilgisi olmayan varsa bilgilensin, konu hakkında bir fikirleri bulunsun insanların diye yazdım. Önceki mesajları okumadıysanız bilemem. Herkes sizin gibi yazılım uzmanı değil galiba :)
Yazılım uzmanı falan değilim😉 ayrıca tüm sayfaları okudum konuyu daha ayrıntılı okursan hangi sürümde bu hata olmuş daha iyi anlarsın😉 bende sana bilgi olsun diye yazdım o sürümde sorun yoktu diye sinirlenmeye gerek yok😉

Yazılım uzmanı falan değilim😉 ayrıca tüm sayfaları okudum konuyu daha ayrıntılı okursan hangi sürümde bu hata olmuş daha iyi anlarsın😉 bende sana bilgi olsun diye yazdım o sürümde sorun yoktu diye sinirlenmeye gerek yok😉
Sinir yapmıyorum hocam :) Konuyu baştan sona kadar aynı problemi yaşadığım için okudum ve neyin ne olduğunu biliyorum, yabancı forumlardada okudum bu konuyu. Kullandığın smilelardaki kendinden eminliğinede hayran kaldım. :) Rica ediyorum bu tavırlarınızı bana karşı sergilemeyiniz.

Allah belanı vermesin Amd 19.2.2 güncellemeside fos çıktı beyler Gta5 oynarken bir 15dk sonra ekran gitti sinyal yok ve restart attım bilindik o hata ''Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü varsayılan radeon watman ayarları geri yüklendi'' Bu güncellemeyi hiç yüklemeyin beyler önermem ben yine aynı ayarlarla oynamaya devam edicem bu yaptığım ayarlarda kesinlikle hata vermiyor başka çaremiz yok.
Keşke ucuz diye amd ye yönelmeseydik :)

çözüm bulan yokmu daha ya 1 aydır kanser oldum burda 😀
Driverla düzelceğini sanmıyorum bence hata vericektir yine ama inşallah düzelmiştir ben driverla yapamadım
Kardeşim daha öncede çözümü söyledim KESİN VE GARANTİLİ çözümdür. Bir daha atiyim hatta bak
Global watman ayarlarını bu şekilde yaptığımız zaman sorunu çözebilirsiniz.
369587
369588
369589

Geri
Yukarı