Çözüldü Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü varsayılan Radeon WattMan ayarları geri yüklendi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

p9kcorsen

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartım RX570 8 GB versiyonudur. Kartı alalı 1-2 ay oldu ilk başlarda çok fazla yaşamasamda son zamanlarda çok fazla olmaya başladı bu hata bir sürü yol denedim ama hiçbiri olmadı konu hakkında bir bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Bu bir hata değil, bildirimdir. Sistemde yaşanan herhangi bir sorunda AMD tüm ayarları varsayılan olarak sıfırlar. Elektriğin kesilmesi, sistemin kilitlenmesi veya zorla kapatılması gibi birçok sebep olabilir. Yani sadece buna bakarak sorunun ne olduğunu anlayamayız. Tam olarak ne yaşandıktan sonra bu uyarıyı aldığını belirtirsen insanlar daha isabetli tavsiyeler verecektir.

Ekran kartım RX570 8 GB versiyonudur. Kartı alalı 1-2 ay oldu ilk başlarda çok fazla yaşamasamda son zamanlarda çok fazla olmaya başladı bu hata bir sürü yol denedim ama hiçbiri olmadı konu hakkında bir bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Psu yetersiz gelmiş ola bilir , işletim sistemi yüzünden oluyor ola bilir , uyumsuz parça yüzünden oluyor ola bilir , bunları analiz ede bilmemiz için ayrıntılı bilgi vermen lazım .

Oyun oynarken mi oldu?
Ne sıklıkla oluyor?
Aylık hata ise normal.
genellile rainbow 6 ve god of war oynarken oluyor ve 1-2 günde bir sürekli oluyor

Psu yetersiz gelmiş ola bilir , işletim sistemi yüzünden oluyor ola bilir , uyumsuz parça yüzünden oluyor ola bilir , bunları analiz ede bilmemiz için ayrıntılı bilgi vermen lazım .
2x8 3200mhz ramlerim var 500w psu kullanıyorum r3 3100 işlemci

Yeni konular

Geri
Yukarı