Çözüldü Beklenmeyen bir sistem hatasından ötürü varsayılan Radeon WattMan ayarları geri yüklendi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Böyle bir bildirim aldım ne anlama geliyor? Bir şey yapmam gerekiyor mu?

1613405541693.png

@qusH Bilgisayarımı yeniden başlattım ve aynı uyarı gelmedi, düzeldi mi yani? O hatayı almadan önce bilgisayarımı kasanın üzerindeki tuş aracılığıyla yeniden başlatmıştım o yüzden olmuş olabilir mi?
Yakın zamanlarda elektrik gitmesi veya bilgisayarı ani kapatma durumun oldu mu?
Kasamın üzerindeki yeniden başlatma tuşunu kullandım bilgisayarım açıkken. O yüzden olmuş olabilir mi?

@qusH bilgisayarımı yeniden başlattım ve aynı uyarı gelmedi, düzeldi mi yani? O hatayı almadan önce bilgisayarımı kasanın üzerindeki tuş aracılığıyla yeniden başlatmıştım o yüzden olmuş olabilir mi?

Kasamın üzerindeki yeniden başlatma tuşunu kullandım bilgisayarım açıkken. O yüzden olmuş olabilir mi?

Bilgim yok. Zamanla anlaşılır düzelip düzelmediği.

Sapphire Pulse 5500XT, R3 3100.
Keşke Sapphire almasaydınız. Kartın çekirdek frekansını düşürmeyi deneyebilirsiniz bi' 100 MHz. Güncel VBIOS varsa sitesinde güncelleyin.

Yeni bi' kod ekleyerek bu hatanın bildirim gelmemesini sağlayabilir miyiz acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı