Beko Led Tv Tarayıcı Yok

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 31B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar Beko led tv kullanıyoruz. Tarayıcı yok. Nasıl yükleyebilirim ? Youtube falan var bazı belli başlı uygulamalar var Facebook falan ama tarayıcı yok mesela Google girip araştırma yapamıyoruz. Sanırım 102 ekran led tv. Nasıl ayarlayabilirim ?

Arkadaşlar bende de Smart TV var ve Google kullanamazsınız. Smart TV dedikleri şey içinde yüklü olanlar. Örneğin You Tube ve Facebook gibi şeyler. Onun haricinde ben çok araştırdım ama Türkiye'de böyle bir şey yokmuş. Bende PC'den HDMI kablosu çektim ve Film açıp TV'den öyle izliyebiliyorum.

@Silinen üye Hangi TV'de gördün tarayıcı olduğunu? O TV'ye PC'den kablo çekmişlerdir.

Ne anlamı kalıyor ki öyle olduğu zaman. İndiricemde flasha atıcamda oh oh ölme eşşeğim ölme. En kolay çözüm sanırım HDMI çekmek. Baya maliyetli olacağa benziyor. :D Çünkü pc ile tv arası çok uzun.

@Silinen üye Amcam aldı led tv. LG marka ve google girip rahatça siteden siteye gezebiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı