Samsung Smart LED TV görüntü yok

Kemal05

Hectopat
Arkadaslar yaklasik 2 hafta once Samsung LED Smart TV aldik. Aksam calisiyordu, sabah baktigimda ses var goruntu yok. Isik tutma falan bir seyler izlemistim, denedim ama goruntu yoktu ve sanirim nerden bilmiyorum ama TV'ye su sicramis sanirim. Eger arasina kactiysa sizce ne kadara tamir ederler? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Samsung TV'ler anakart > panel bağlantılarını bu noktadan yapar yüksek ihtimalle bu noktada bulunan devre sıvı teması gördü bu noktada kullanıcının yapabileceği pek bir şey yoktur açılıp onarım yapılması gerekli temizlik ile kurtulabiliyor ise kurtarılır eğer kurtarılamaz ise parça değişimi gerekli.

Samsung TV'ler anakart > panel bağlantılarını bu noktadan yapar yüksek ihtimalle bu noktada bulunan devre sıvı teması gördü bu noktada kullanıcının yapabileceği pek bir şey yoktur açılıp onarım yapılması gerekli temizlik ile kurtulabiliyor ise kurtarılır eğer kurtarılamaz ise parça değişimi gerekli.
Peki fiyat ne kadar civari olur.

Peki fiyat ne kadar civari olur.

Eğer devre kurtarılabilirse en fazla 70 TL ödersiniz sök tak ve temizlik ücreti olarak eğer devre kurtulamaz ise sadece devreyi değiştirip 150 200 arası fiyat çıkabilir fakat devreyi değiştirmez panel değişimi istenir ise (nadir bir durum) neredeyse TV ücreti kadar bir fiyat çıkar bu noktada iş sadece onarım yapacak kişinin el becerisi ve uzmanlığına kalıyor.

Geri
Yukarı