Beko Led Tv Tarayıcı Yok

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 31B
Bende HDMI kablosu aldım. 10 metresi 30 TL idi. Çok soruşturdum aldığım yerden ve telefondan servisi arıyarak. Adamlar öyle bir şey yok dedi. Avrupa'da var Türkiye'de şu an yok dediler. Bende Arçelik kulanıyorum Smart TV ama GOOGLE hariç her şey var maaşallah. :D

İşte google uygulaması demedim zaten. Normal gireceğim bir yer yok hani dediğin gibi tıklayıp direk google açılacak yer yok. Tıklıyorsun nete sayfa açılıyor orda telefondaki gibi uygulamalar var seçip giriyorsun. Tarayıcı yok yani.

@Silinen üye Bende sormuştum bundan 6-7 ay önce güncelleme ile gelecek demişlerdi halen gelecek.

Valla ben bizimkilere söylememe rağmen gidip Beko aldılar. Samsung ve Lg gibi markalarda takır takır giriyor google sitelerine falan.

Ama görüntü kalitesi ve 3d kalitesine diyecek lafım yok bak her şey iyi bir tek şu net sıkıntısı var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı