Belediyeden memnun musunuz?

Belediye hizmetlerinden memnun musunuz?

• Evet

• Hayır

• Kısmen

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Sanki babalarının parasıymış gibi yaptıkları yerlere kendi resimlerini yapıştırıyorlar ya deli oluyorum. Parti fark etmiyor sen oraya halka hizmet için çıktın ve halkın parasını kullanıyorsun hayırdır kendi resimlerini falan asıyorsun ?

Bizim burada paso lale ekiliyor, taş falan diziliyor… tarihi bir kalemiz vardı sağ olsun içinden geçtiler. Restorasyon adı altında tarih namına bir şey kalmadı.

Yer : Kayseri

Ben İstanbul'daki hiçbir belediyeden memnun değilim açıkçası çünkü hiçbiri yaya merkezli değil veya bisiklet gibi ulaşım araçlarıyla yaşayamıyorsunuz.

İyi de bu, Karayolları Genel Müdürlülüğü'nün sorumluluğunda, siz vatandaş olarak neyi nereden bekleyeceğinizi bilmezken, kime, neyi soruyorsunuz?

Ek not; Mesaj sadece görevler ve sorumluluklar ile alakalıdır. Herhangi bir idari yönetime taraftarlıkla alakası yoktur.

İzmir neden bu kadar övülüyor anlamış değilim zaten "overrated" olduğu aşikar, açıkçası CHP'ye kıyasla akpti çok çok daha başarılı buluyorum akpye oy veren kişilere çomar deyip pislik içinde yaşamakta ne çeşit bir ironidir.
Bu bakış açısı yüzünden bir ilerleme kaydedilmiyor. Bundan 6-7 sene önce ilçe Belediyesi'nden memnunum diyebilirdim mesela çünkü bu kadar problem yoktu altyapı nispeten iyiydi yollar bozuk değil ve çalışmalar vardı.
Ak partinin de yıllarca elinde tuttuğu belediyeler aynı. Dediğim gibi sürekli kazanacaklarını bildikleri için, rahat davranıyorlar. Yani partiden ziyade zihniyet meselesi. Örneğin; Zafer partisini örnek alalım. 10 yıl boyunca onlarda yönetsin, elbette yozlaşırlar. Dediğim gibi parti değişmesi mesele değil, mesele zihniyetin değişmesi.

Hic bi belediyeden memnun degilim. Astlarina emir veriyorlar astlari da seflere emir veriyor sefler de belediye iscisi alip o projeyi yapiyor o kadar. Butce desen yok para aklaniyor dolu dolu. Komple ulke sakat.

Konya'daki belediyeden memnundum. Ama Osmaniye Kadirlideki belediyeden hiç memnun değilim.

Konya'nın AKP Belediyesi fena iş yapmıyorlarmış diye duymuştum. Hatta arkadaşım İç Anadolu'daki tek iyi belediye hizmetinin olan bölge olarak Konya olduğunu söylemişti ne kadar doğru bilemem.

Geri
Yukarı