Belediyenin kestiği otopark ücreti

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar yol kenarında park halindeki araçlara bir fiş bırakıp para kesiyorlar. Bugün baktım aracın üstünde bir fiş, arabaya binerken yakaladı görevli dedi 5 lira. Tam cüzdanı çıkardım ödeyecektim ki aklıma Trabzon'da kesilen aynı park parası gelmişti odememistim, bir sıkıntı olmamıştı. Dedim plakaya yaz. Bu paraları ödemiyorum, bir yerde de karşıma çıkmadı. Sonuçta belediyenin ücret kesme yetkisi yoktur herhalde. Siz ne düşünüyorsunuz. Ödeyen var mı bu park ücreti adı altında kesilen parayı? (kapalı otopark olsa hadi anlarım da yol kenarı ne alaka).

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım çok plakaya kestirdi :) Bir gün dayanamadı ödemeniz lazım bunu plakaya kesemem dedi. :) Af buyur? plakaya kes veya kesme sen bilirsin, dedim :) Hiçbiri gelmedi hala.

Bende de İspark'ın vardı bir kaç tane. Hiç ödemedim ne oldu bilmiyorum. Zaten bazıları hayatımda gitmediğim yerlerde kesildiği için çokta ciddiye almadım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı