Belge alamamak ve kötü hissetmek

• Konuyu başlatan Swal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 372

Swal

Centipat
Daha fazla  
Bugün karneler dağıtıldı ve herkes karnesini aldı. Bundan önce genelde teşekkür, takdir alırdım. Fakat bu sene ilk defa belge alamadim. Ve çok kötü hissediyorum. Annem teselli etti babam ise harçlık parası olarak 200 Türk Lirası verdi. Ama hala kötü hissediyorum. Fen dersinden kaldım bununda sebebi bu derste çalışsamda düşük almam. Şimdi test çöz demeyin rica etsem. Denedim ve olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelecek yaşantında bu durumdan daha kötü şeyler başına gelmesi çok yüksek ihtimal. O yüzden bu tarz ufak şeylere kafa yormamak lazım. Anı yaşa.

Bugün karneler dağıtıldı ve herkes karnesini aldı. Bundan önce genelde teşekkür, takdir alırdım. Fakat bu sene ilk defa belge alamadim. Ve çok kötü hissediyorum. Annem teselli etti babam ise harçlık parası olarak 200 Türk lirası verdi. Ama hala kötü hissediyorum. Fen dersinden kaldım bununda sebebi bu derste çalışsamda düşük almam. Şimdi test çöz demeyin rica etsem. Denedim ve olmuyor.

Takma gelecek dönem takdir alırsın.

Okulu bırak ve meslek öğren :D

Bugün karneler dağıtıldı ve herkes karnesini aldı. Bundan önce genelde teşekkür, takdir alırdım. Fakat bu sene ilk defa belge alamadim. Ve çok kötü hissediyorum. Annem teselli etti babam ise harçlık parası olarak 200 Türk Lirası verdi. Ama hala kötü hissediyorum. Fen dersinden kaldım bununda sebebi bu derste çalışsamda düşük almam. Şimdi test çöz demeyin rica etsem. Denedim ve olmuyor.
Yani bir kağıt parçası için canını sıkmaya gerek yok, boş yani.

Şimdi test çöz demeyin rica etsem. Denedim ve olmuyor.
Düzgün denemedin ve bu yüzden olmuyor. 2. Dönemde değilsin ki yükseltirsin. Zaten takdir e-okuluna yazılmaktan başka bir işe yaramayacak.

Mesela benim 2. dönem Matematik ortalamam geçen sene 37'idi ama şimdi geliştirdim ve daha çok soru yapabiliyorum. Üstelik sınavlardan yüksek yapmaya başladım. Üzgünüm ama "ben yapamam" dersen baştan kaybedersin.

Geri
Yukarı