Belgelerim Klasörünü Taşıyıp Silmek

Kaan_12

Decapat
C sürücüsünde bulunan belgelerim klasörünü F klasörüne taşımıştım. Daha sonra yanlışlıkla bu klasörü tamamen sildim. Sorunum, yeniden nasıl belgeler klasörü oluşturup bunu tanımlayabilirim. Başlat tuşuna basıp hemen üstünde belgeler sekmesi var oraya basınca beni F klasörüne götürüyor. F klasörünü özelliklerden özelleştirip "Genel Öğeler" olarak tanımladım. İçine açtığım bir klasörü de " Belgeler" olarak tanımladım. Fakat yinede beni F klasörüne atıyor. Bilgisayara format tarzı bir şey atmak istemiyorum. Çok fazla verim var içinde şuanda. Tekrardan nasıl oluşturabilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Edit: Şimdi fark ettim Win 10 arama tuşum çalışmıyor ne ararsam arayayım bir sonuç göstermiyor.
Win10 Home kullanıyorum, ürün anahtarı girilmemiş şekilde.
Arkadaşlar merhaba

Sorunumu hala çözemedim. Belgelerim klasörünün yeri hala F (hhd) olan klasör olarak gözüküyor hala. belgelerime kaydedilecek dosyalar F klasörüne kaydediliyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı