Belgelerimdeki oyun çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

esdaws

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Intel UHD 630
Windows 10 kullanıyorum. Belgelerim klasörüne oyun attım. Yerel disk C ye atarken administrator şifresi istiyor. Ben de bu şifreyi bilmediğimden dolayı oyunu belgelerim klasörüne attım. Belgelerim klasörüne attığım oyun da çalışmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Oyunun kurulu halini atmaya çalıştım. Oyun FIFA 14. 2 bilgisayarım var FIFA 14 bir bilgisayarımda yerel disk C'de ve sorunsuz çalışıyor. Ancak diğer bilgisayarımda yerel disk C'ye dosya atmak istediğimde yönetici izni istiyor ve ben bunun şifresini bilmiyorum. Bunun için de oyunu belgelerim klasörüne attım. Ancak oyunu açmak için oyunun ait olduğu EXE'ye tıkladığımda bilgisayar tepki vermiyor. Belgelerim klasöründen ve yerel disk Cden başka hangi klasöre oyunu atsam bu sorun çözülür?

100% bilgim olmasa dahi bu yöntemin sağlıklı olmadığını biliyorum. Sanırım Fifa14 oyunu crackli bir halde. Crack için tavsiye izni var mı artık emin değilim ama oyunun kurulu hali yerine setup veya rarlı halini atıp kuruluk yapmayı denemeniz gerekmekte. Şifreyi bilmenize de gerek yok bu şekilde.

Geri
Yukarı