Beliritilen ürünü başka şekilde teslim etme

execute7

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle.
Siz tepki göstermeden önce başıma geleceğinin farkında olarak yaptığım bir alışveriş ile alakalı bir sorum olacak sizlere.
Kesinlikle güvenilir olmadığının farkındayım, Valorant oyunu için hesap satış siteleri bulunmakta bildiğiniz üzere.
Verilen hesabın da 1 hafta içerisin de ID şifresi değiştiği veya ban yediğini bilmekteyiz.
Ben www.toptanhizmetler.com sitesinden bir hesap satın aldım.
Site içerisinde 4 farklı paket bulunmakta. 15 TL'ye random paket - 40 TL zümrüt paket şeklinde vb.
ben en pahalı paket olan 40 TL'lik paketi aldım ve paket içeriğin de en az 20 kaplama oldugu belirtilmekte.
Aldığım hesap ile site içerisinde belirtilenler verilmedi.
Desteğe yazdım ve hesaplar random olarak verilmekte bizlik bir şey yok denildi.
Yani anlayacağınız 40 da verseniz 15 de verseniz hesaplar random geliyor fakat bu sitede öyle belirtilmiyor.

Velhasılkelam sikayetvar.com'da şikayet talebi oluşturdum. " Toptanhizmetler.com Sattıkları Ürünü Teslim Etmedi "

Ardından WhatsApp'tan site yetkilisi mi artık admini kimse beni şikayeti kaldırmam gerektiğini marka kötülemekten beni mahkemeye vereceğini belirtti.
Sizce şikayeti kaldırmalı mıyım? Benim şikayeti paylaşma amacım 40 TL umurumda değil gerçekten sadece başka insanların da benim gibi bu tuzağa düşmesini önlemek.

Dosya Ekleri

• 859e914a-5949-4d6e-882b-e788851b4635.jpg
    859e914a-5949-4d6e-882b-e788851b4635.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 27
  • cce36837-0773-4a89-96ae-517e6e797879.jpg
    cce36837-0773-4a89-96ae-517e6e797879.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle.
Siz tepki göstermeden önce başıma geleceğinin farkında olarak yaptığım bir alışveriş ile alakalı bir sorum olacak sizlere.
Kesinlikle güvenilir olmadığının farkındayım, Valorant oyunu için hesap satış siteleri bulunmakta bildiğiniz üzere.
Verilen hesabın da 1 hafta içerisin de ID şifresi değiştiği veya ban yediğini bilmekteyiz.
Ben www.toptanhizmetler.com sitesinden bir hesap satın aldım.
Site içerisinde 4 farklı paket bulunmakta. 15 TL'ye random paket - 40 TL zümrüt paket şeklinde vb.
ben en pahalı paket olan 40 TL'lik paketi aldım ve paket içeriğin de en az 20 kaplama oldugu belirtilmekte.
Aldığım hesap ile site içerisinde belirtilenler verilmedi.
Desteğe yazdım ve hesaplar random olarak verilmekte bizlik bir şey yok denildi.
Yani anlayacağınız 40 da verseniz 15 de verseniz hesaplar random geliyor fakat bu sitede öyle belirtilmiyor.

Velhasılkelam sikayetvar.com'da şikayet talebi oluşturdum. " Toptanhizmetler.com Sattıkları Ürünü Teslim Etmedi "

Ardından WhatsApp'tan site yetkilisi mi artık admini kimse beni şikayeti kaldırmam gerektiğini marka kötülemekten beni mahkemeye vereceğini belirtti.
Sizce şikayeti kaldırmalı mıyım? Benim şikayeti paylaşma amacım 40 TL umurumda değil gerçekten sadece başka insanların da benim gibi bu tuzağa düşmesini önlemek.
Haha delikanlıysa versin. Kendisinin başı daha çok ağrır. Hesapların çoğu çalıntı veya tehdit yolu ile alınmış. Hem Valorantta hesap alım satımı da yasak.

ayrıca bu satışların vergisi ödeniyor mu o bile meçhul çok sağolun içim biraz rahatladı benimle aynı fikirde olan insanlar olması mutlu etti tekrardan söyledigim gibi 40 tl nin peşine düşecek adam degilim 24 yaşındayım 16-17 yaşında ki gençler düşmesin diye uğraşıyorum.

Siz ( site) kalkıp da gayrı resmi bir şekilde nasıl temin edildiği bilinmeyen hesap satışı yapacaksınız, üstüne üstlük de yalan ve yanlış bilgi ile satış yapacaksınız sonra da gidip alıcıyı Şikayetvar'a yazdı diye mahkemeye vereceksiniz, oldu canım başka. :D
Ayrıca hesap alım satımı da yasak olduğu halde.
Yolunuz açık olsun deseydiniz. :)

Geri
Yukarı