Belirli saatlerde pingin yükselmesi

WinterPrison

Hectopat
Daha fazla  
Evet çıldırmak üzereyim internetime bu ay bişeyler oldu ve pingim oyunlarda 140'tan aşağı inmiyor. Sorun ne PC'de ne de telefonlarda. Sorun modem veya altyapı ile alakalı. (Benim düşüncem bu yönde en azından.) Her neyse gece saat 1.30'a kadar böyle ondan sonra pingim tekrar 17'ye düşüyor. Yeni başladı bu bi çözüm yolu var mı? Adamları 7 defa aradım biri diyor onu bilgisayarcıya götüreceksiniz bizimle bir alakası yok biri diyor kapayıp açın bir şey gönderdik falan filan saçma sapan şeyler işte. Modemim Zyxel internet TTNet.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20170603-165853.jpg
    Screenshot_20170603-165853.jpg
    206,4 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Ping artışının modemlerle ilgisi olmaz. Iss firması bulunduğun bölgedeki altyapı sorununu çözerek bu problem giderilebilir sadece. Altyapı sorunu bu ona göre ıss ile tekrar görüş sen.

Evet, maalesef TtNet'in altyapı yetersizliğinden. Ping daha çok akşam yoğun saatlerdebyaşanır. Aynı sorunu yıllardır ben de yaşıyorum çünkü.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı