Belirtilen hizmet, yüklü bir hizmet olarak yok hatası

The Pancar01

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba,
Windows otomatik Update almamak için Windows Update kapatmışım bundan 4-5 ay önce. Bunu yapmak için de sc delete wuauserv komutunu kullanmıştım.
Şimdi tekrardan Update almak için sc \\pcadi create newservice binpath= c:\windows\system32\wuauserv.exe komutunu kullandım. Sorunum çözülmedi.

Windows Update kısmında 0x80070424 hatası alıyorum ve aynı zamanda *bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir uyarsı dahil.

Adsız2.jpg

hizmetlere geldiğimde Windows Update hizmetlerde bulunmamaktadır.
PowerShell'de repair-windowsimage -Online -restorehealth yaptığımda aşağıdaki hatayı alıyorum.

Adsız.jpg

CMD'de DISM.exe /Online /cleanup-image /restorehealth yaptığımda error alıyorum yukarıdakine benzer.
sfc /scannow'da ise;
Windows resource protection found corrupt files but was unable to fix some of them. For Online repairs, details are included in the CBS log file located at windir\Logs \CBS\CBS.log. for example C: \Windows\logs\CBS\CBS.log. for offline repairs, details are included in the log file provided by the /offlogfıle

Böyle bir yazı çıkıyor karşıma.
Sorun çözülmüştür.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı