Elektronik Belkin BoostCharge Pro Flex Type-C to Type-C Kablo 149 TL

TouchMyFlow

Hectopat
Daha önce bir ucu lightning olan modeli 185 TL'ydi fakat zamlanıp 221 TL olmuş. Bu modeli ise neden bu kadar ucuz anlayamadım fakat ihtiyacı olanlar kesinlikle kaçırmasın. Daha eski ve Pro Flex olmayan modelini aktif olarak kullanıyorum. Bendekinin kutusunda 10X daha güçlü yazıyor ve 2 yıla yakın süredir kullanıyorum. En ufak bir deforme olmadı kablosunda bayağı sağlam. Bunda ise 30X daha güçlü yazıyor ve yanında mıknatısı da var. Sitelerde fiyat araştırması yaptım fakat bulamadım. Sadece Apple'da mevcut 619 TL satış fiyatı var orada. Boost ile charge kelimesi arasındaki ok işaretinden midir bilmiyorum fakat linke tıklanmıyor kopyala yapıştır yaparak kontrol edebilirsiniz.

https://www.apple.com/tr/shop/product/HPYE2ZM/A/boost↑charge-pro-flex-usb-c-usb-c-kablosu-1-m

Geçen gün paylaşılan 120 TL ve üzeri sipariş için 40 TL indirim kuponu ile bedavaya geliyor resmen. :D

70244D2E-A753-478B-BE8B-3636F19FA15C.jpeg

Samsung'un orijinal kablosu da 1 metre... Yetmiyor arkadaş 1 metre ya. Daha uzun kaliteli bir şey yok mu? Bu arada alacak varsa kaçırmasın bunu güzel fiyat.

Geri
Yukarı