Elektronik Belkin BoostCharge Type-C to Lightning Kablo 185 TL

ExclusiveeN

Kilopat
Kullanan arkadaşlar memnun musunuz acaba, herhangi bir şikayetiniz var mı ? Apple'ın 20W adaptörü ile 14 Pro Max'te kullanmayı düşünüyorum. Telefonu yeni aldım kendi şarj kablosu şimdilik kutusunda kalsın istiyorum. Ofis ortamında kullanacağım. Zamanımın çoğu ofiste geçiyor. Geçmiş tecrübelerime göre Apple'ın kutudan çıkan orijinal kabloları bana çok dayanıklı gelmiyor.
@Godsume @nMberk @ExclusiveeN

Kullanan arkadaşlar memnun musunuz acaba, herhangi bir şikayetiniz var mı? Apple'ın 20W adaptörü ile 14 Pro Max'te kullanmayı düşünüyorum. Telefonu yeni aldım kendi şarj kablosu şimdilik kutusunda kalsın istiyorum. Ofis ortamında kullanacağım. Zamanımın çoğu ofiste geçiyor. Geçmiş tecrübelerime göre Apple'ın kutudan çıkan orijinal kabloları bana çok dayanıklı gelmiyor.
@Godsume @nMberk @ExclusiveeN

Kutudan çıkan kabloları gerçekten çok dayanıksız. Bu modelin iki tarafı Type-C versiyonu var bende. Başka modellerini de kullandım ve çok memnunum. 2 yıl neredeyse 7/24 şarjda olmasına rağmen en ufak bir yıpranma olmamıştı. Rengi beyaz olmasından ötürü cihaza taktığım kısımda sararma olmuştu ki o kadar kullanıma rağmen normaldi. Uzun süre kullandığım 10X daha dayanıklı bu 30X direkt ömürlük kullanım bence.

Dosya Ekleri

• IMG_6100.jpeg
    IMG_6100.jpeg
    141,6 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_4596.jpeg
    IMG_4596.jpeg
    149,1 KB · Görüntüleme: 35
Kutudan çıkan kabloları gerçekten çok dayanıksız. Bu modelin iki tarafı Type-C versiyonu var bende. Başka modellerini de kullandım ve çok memnunum. 2 yıl neredeyse 7/24 şarjda olmasına rağmen en ufak bir yıpranma olmamıştı. Rengi beyaz olmasından ötürü cihaza taktığım kısımda sararma olmuştu ki o kadar kullanıma rağmen normaldi. Uzun süre kullandığım 10X daha dayanıklı bu 30X direkt ömürlük kullanım bence.

Hocam çok teşekkür ederim yanıtınız için. Orijinal kablo konusunda çok haklısınız 2 orijinal kablom çöp olmuştu benim de. O sebeple kutusundan çıkarmayayım hiç diyorum. Bir konuda bununla ilgili bir soru sormuştum sanırım ve bana iPhone 14 serisinin adaptör ve kabloda seçici olduğunu, farklı marka kullanmanın telefon piline zarar verebileceği / kapasitesinin biraz daha hızlı düşeceği tarzında bir bilgi verilmişti. O sebeple çekindim alamadım bir türlü. Amazon'da şu an 211 ₺.

Hocam çok teşekkür ederim yanıtınız için. Orijinal kablo konusunda çok haklısınız 2 orijinal kablom çöp olmuştu benim de. O sebeple kutusundan çıkarmayayım hiç diyorum. Bir konuda bununla ilgili bir soru sormuştum sanırım ve bana iPhone 14 serisinin adaptör ve kabloda seçici olduğunu, farklı marka kullanmanın telefon piline zarar verebileceği / kapasitesinin biraz daha hızlı düşeceği tarzında bir bilgi verilmişti. O sebeple çekindim alamadım bir türlü. Amazon'da şu an 211 ₺.

Bu markanın ürünleri apple storeda satılıyor. İçiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı