Bellek kullanımının masaüstünde %91 olması

Doğuş Tunuslu

Femtopat
Daha fazla  
İşletim sistemi olarak Windows 10 kullanıyorum PC'de 4 GB RAM var. Bu sorun neredeyse 1 haftadır var masaüstünde olmama rağmen bellek kullanımı 91 gözüküyor. Google'a giremiyorum, ayrıca oyunlardan falan atıyor. Yardımcı olursanız sevinirim, çok sinir bozucu bir durum.
Laptop kullanıyorum.

İşletim sistemi olarak Windows 10 kullanıyorum PC'de 4 GB RAM var. Bu sorun neredeyse 1 haftadır var masaüstünde olmama rağmen bellek kullanımı 91 gözüküyor. Google'a giremiyorum, ayrıca oyunlardan falan atıyor. Yardımcı olursanız sevinirim, çok sinir bozucu bir durum.
Laptop kullanıyorum.

Görev yöneticisini açın ekran görüntüsü atın.

Laptop kullanıyorum.

Windows 10 çok RAM yer bende boşta 3-4 GB Opera açıkken yiyor sıkıntı çıkarması normal.

Sisteminize zararlı yazılım bulaşmış olabilir, hiç tarama yaptınız mı?

Tarama yaptım 7-8 tane zararlı yazılım buldu karantinaya alıp temizledim fakat sorunum hala düzelmedi.
Sisteminize format atıp tekrardan değerleri kontrol etmenizi tavsiye ederim.

İki gün önce Windows 8 formatı atmayı denedim ekranda Windows 8 yazdı sonra takıldı.
Arka planda çalışan uygulamalar olabilir. Virüs taraması yapmanızı tavsiye ederim.

Önerebileceğiniz uygulama var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı