"Bellek şu an olmaz written" Hatası

GAMER29

Hectopat
ASDA.PNG

Çözümü var mı ?

Bu hatayi yasayan ilk kisi degilsiniz. Burada ne yapmaniz gerektigi yaziyor:
The Instruction at 0x referenced memory at 0x The memory could not be read - Crashes and Errors - Knowledge Base - Steam Support

Belli ki bir arka plan uygulamasi oyunun yazmaya calistigi ram adresini kullaniyor.
Kisaca soylemek gerekirse yapmaniz gereken sisteminizi guncellemeniz, suruculer ve Direct X surumunu guncellemeniz.

Yapmadiysaniz da Windows ve BIOS guncellemelerini de yapin.

Bunlar da sorunu cozmediyse Windows ile acilan programlari kapatip oyuna girmeyi deneyin bakalim yine ayni hatayi verecek mi.

Format attım windows'un ve ekran kartının guncellemesi var ama hata veriyor. Güncellemeleri yapamıyorum, yapamadığım için sistemim yettiği halde kasıyor, oynayamıyorum.

Format attım windows'un ve ekran kartının guncellemesi var ama hata veriyor. Güncellemeleri yapamıyorum, yapamadığım için sistemim yettiği halde kasıyor, oynayamıyorum.
Ilk formattan sonra Windows Update hem sürücüleri hem de Windows güncellemelerini kurmaya calistigi icin 2-3 kere yeniden baslatip tek tek bitirmesine izin vermek gerekiyor. Sürekli yaptir güncellemeleri ve yeniden baslat. Eninde sonunda "sisteminiz güncel" ibaresi kaldiktan sonra tekrar dene oyunu.

Geri
Yukarı