Belli bir mesajı geçen üyelere profil mesajı yazma yetkisi verilsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence forumdaki kararlılığını kanıtlamış her bir kimse bu özelliği kullanabilmeli. Bunun için de sembolik bir sınır olarak 500 mesaj sayısını bilebiliriz.

Bu mesaj sayısını aşmış üye, zaten Sosyal'in de aşağı yukarı havasını solumuştur diye düşünüyorum. Bir sakatlık olursa da zayıf bir etki alanında kalacak, ciddi olmayacaktır. Sorunlu bir üye varsa, kara listeye eklenir; daha da o kimseden insanların şahsına sorun teşkil edecek bir duyum alınmaz. Bence düşünülmeli.

Denetleme forumun her yerinde iyi bir düzeyde yapılıyor, çoğu üye de bundan şikayetçi zaten. Kurallar katı diye konu açan, yediği en ufak cezada karalara bağlayan üyeler var bu yüzden. Denetlemeden yana bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Yüksek mesaj sayılı kişilere denetleme yapılabileceği gibi düşük mesaj sayılı kişilere de yapılabilir, kuşkunuz olmasın.
Zaten ihtimaller dahilinde konuşuyorum. Olumsuz etki yaratabildiği gibi yaratmayabilir de. Sadece ben böyle düşünüyorum. 👍

Beğenileri takmıyorum, ama beğenileri kaldırınca iyi bir kaos oldu zaten. Telafi ne olacak peki?
Hayır yani, profiller aşırı kütük gibi. Mesela ben senin fotoğrafını koysam, adam kesin karıştırdım sizi falan der. Profillerin farklı yönleri yok gibi bir şey, profil mesajı olmayınca da profili açmaya gerek kalmıyor maalesef.

Ek olarak kaos yaratır demek, boşa bahane. Kaos yaratacaksa imzayı da kaldırın, profil fotoğrafını da kaldırın?

Ek olarak kaos yaratır demek, boşa bahane. Kaos yaratacaksa imzayı da kaldırın, profil fotoğrafını da kaldırın?

Mesaj sayısına göre yargılanan üyeler var. Onu da kaldırsınlar.

Hep kaldırmak olmaz yahu, biraz da ekleme yapın.

Mesaj sayısı etken tutulmayabilir, özel olarak da verilmesin.

Uyarı sayısı bile dikkate alınabilir, bu özellik her şekilde gelebilir.

Hayır yani, profiller aşırı kütük gibi. Mesela ben senin fotoğrafını koysam, adam kesin karıştırdım sizi falan der. Profillerin farklı yönleri yok gibi bir şey, profil mesajı olmayınca da profili açmaya gerek kalmıyor maalesef.

Hayır zaten şartları belli.

Üyelerin yetkisi o kadar sınırlı ki. Xenforo'nun bir sürü özelliği var ancak biz sadece konu açabiliyoruz. Bu mu yani forum?

Evet. Herkes yardım almak için geliyor ama bu kadar özellik sırf kötüye kullanılır, kaos savaş vs. çıkar diye burun kıvırmak çok saçma. Kimse kaldırırken kaos çıkar diye düşünmüyor ama...

İlla mesaj olmasın. Şartları karşılayanlar mesaj atabilsin işte. Kötüye kullanana da bir ay ceza verin. Olsun bitsin. Çok zor sanki.

Moderatörlerin bir de profil mesajlarını kontrol etmeleri gerekecek ama. Daha yavaş çalışmalarına sebep olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı