Ben aldırma ücreti ne kadardır?

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Arkadaşlar, aramızda ben aldıran arkadaşlar varsa ne kadar ücret ödediniz veya fiyatları ne kadar? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 4 veya 5 sene önce ufacık bir benimi aldırmıştım 110 liraydı sanırım. Özel bir klinikti. Yani bayağı zaman geçti üstünden fiyatlar çok değişmiştir diye düşünüyorum.

Allah'ın yarattığı gibi bıraksanız daha iyi değil mi? Çok mu rahatsızlık veriyor size?
Evet rahatsızlık veremez mi? Lütfen mesajınızı yazarken karşı tarafın dinini ve fikrini de önemseyin. Bize "Allahın yarattığı gibi mi dursun yoksa aldırmalı mıyım?" dememiş.

Ayna ile yüzleşemeyenler var, başkasının ayağına sakız gibi dolanıyor. :)

Doğrudur lakin bunun bir hastalık olduğunu söylüyor psikiyatristler. Peygamberimiz buyurduki Allah sizin yüzlerinize ve dış görünüşünüze bakmaz ancak o sizin kalplerinize bakar.
Evet rahatsızlık veremez mi? Lütfen mesajınızı yazarken karşı tarafın dinini ve fikrini de önemseyin. Bize "Allah'ın yarattığı gibi mi dursun yoksa aldırmalı mıyım?" dememiş.

Beyefendi psikiyatristler bunun psikolojik bir hastalık olduğunu söylüyor insan vücüduyla barışmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı