Ben uyurken kargo gelmiş midir?

Eric Wright

Centipat
Yer
Compton
Daha fazla  
Hepsiburada'dan poster almıştım perşembe günü. Cuma günü kargoya verildi ve bugün gelmesi gerekiyor. Ama şöyle bir şey var, kargo dağıtımının 11:10'da başladığını söylüyor kargo takibinde. Ben 12 gibi falan uyandım. Saat şu an 15:45 ve hala kargom ortada yok. Kapıyı çalıp gitmiş olabilir mi?

Hepsiburada'dan poster almıştım perşembe günü. Cuma günü kargoya verildi ve bugün gelmesi gerekiyor. Ama şöyle bir şey var, kargo dağıtımının 11:10'da başladığını söylüyor kargo takibinde. Ben 12 gibi falan uyandım. Saat şu an 15:45 ve hala kargom ortada yok. Kapıyı çalıp gitmiş olabilir mi?

Genelde arıyorlar ama arama var mı?

Tek senin kargonu dağıtmaya çıkmadı.
Diğer kargoların dağıtımından sonra sanada sıra gelecektir.
Gelmiş olsaydı telefonunda sms veya çağrı olurdu.

Kargo aracı kim bilir hangi sokakları dolaşıp sonra sana gelecek. O mesaj o araca yüklenen kargo alıcılarına aynı saatte gider. Ulaşması ise saatler sürebilir. Gelmiş olsalar muhakkak zile basar veya ararlardı.

Ben de saç kurutma makinesi almıştım. Bugün gelecek. HepsiJet saat 11:15'te dağıtıma çıktığına dair SMS attı. 15:30'da da "3 saat içinde kapınızdayız." mesajı attı. 😲
Bir Aras kargo bir de bu HepsiJET. Dağıtımlarını bitirmeleri acayip uzun sürüyor.

Geri
Yukarı