Sipariş vermediğim halde kargo gelmiş

wesselam4664

Centipat
Daha fazla  
Bu sabah ben uyurken adıma kargo gelmiş, kuzenim almak istemiş ama ben olmadığım için vermemişler, kargo bir tane kutu bir de yanında zarf varmış ben hiçbir şey sipariş etmedim, hesaba baktım para da eksilmemiş.

Sana gönderen kim etiketine falan bak derim. Eğer kesin senin adına ise aç, sana kalmış arada kalma meselesi.

Şubeden tekrar alırsın ya da dağıtıma yarın tekrar çıkar.

Hocam ne mesaj geldi ne bir bildirim, birisinin bana hediye göndereceğini sanmam, şubeden nasıl alacağıma dair bir bilgim yok.

Hocam ne mesaj geldi ne bir bildirim, birisinin bana hediye göndereceğini sanmam, şubeden nasıl alacağıma dair bir bilgim yok.
Hangi kargo olduğunu bilmiyorum. Eğer ad soyad size aitse, o kargo size gönderilmiş demektir. Kargo geri gittiyse, yarın tekrar dağıtıma çıkacak. Eğer beklemek istemiyorsanız, size en yakın şube artık hangi kargo ise oraya gitmiştir.

Hangi kargo olduğunu bilmiyorum. Eğer ad soyad size aitse, o kargo size gönderilmiş demektir. Kargo geri gittiyse, yarın tekrar dağıtıma çıkacak. Eğer beklemek istemiyorsanız, size en yakın şube artık hangi kargo ise oraya gitmiştir.

Ad soyad bana ait geri gitti kargo, yarın gelmesini beklerim ama kim bana ne göndermiş olabilir ki sanmıyorum kimsenin bir şey göndereceğini.

Kaskolu telefonu sattıysanız o geri dönmüş olabilir geçende sattığım iphone 11 i alan arkadaş kaskoya göndermiş kırıp, üstüne ne adını ne adresini vermiş, adamlarda telefon elimizde kaldı diye mernisten adresimi bulup bana göndermişler...

Telefon satmadım
Kaskolu telefonu sattıysanız o geri dönmüş olabilir geçende sattığım iphone 11 i alan arkadaş kaskoya göndermiş kırıp, üstüne ne adını ne adresini vermiş, adamlarda telefon elimizde kaldı diye mernisten adresimi bulup bana göndermişler..

Arkadaşlar tamam sadece zarf gelmiş zarfı da kuzenim almış elime geçti zarf konu kapanabilir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı