Epic Games Benden habersiz işlem yapmış

• Konuyu başlatan xmv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 742

xmv

Decapat
İyi günler. Az önce Gmail'ime girdim ve 2-3 bildirim gördüm. İlk olarak 14:20'de şifre sıfırlama talebi gelmiş ve 14:21'de şifreniz sıfırlandı diye mesaj gelmiş. Mailimde iki faktörlü doğrulama açık ve hareketleri kontrol ettiğimde benden başka bir hareket yok. Aynısı Escape from Tarkov hesabı içinde oldu. Hesabımın çalınma ihtimali yok. Hesabım başka bir cihazda açıkta değil. Neden olmuş olabilir?

İhtimal yok demişsiniz neye güvenerek söylediniz.

İki faktörlü doğrulamaya güveniyorsanız bence pek güvenmeyin.

Hesabıma her girilmeye çalışındılığında onay geliyor. Çok kez denedim. Ayrıca başkası girse hesap hareketlerinden kesin olarak görürdüm. İşin garip tarafı şifremin değiştiğini söyleyen bir ibare var ama şifrem hala aynı.

Hesabıma her girilmeye çalışındılığında onay geliyor. Çok kez denedim. Ayrıca başkası girse hesap hareketlerinden kesin olarak görürdüm. İşin garip tarafı şifremin değiştiğini söyleyen bir ibare var ama şifrem hala aynı.

Öncelikle şunu söyleyeyim iki faktörlü doğrulama zararlı yazılımlarla kolayca bypass ediliyor cihazı Kaspersky ile tam tarama yapın ve hesap bilgilerinizi değiştirin.

Gelen mail Epic Games’ten geldiğine emin misiniz? Bana sanki oltalama tekniği ile şifrenizi birisi almaya çalışıyor gibi geldi. Kesinlikle linke falan tıklayıp şifre girmeyin.

Gelen mail Epic Games'ten geldiğine emin misiniz? Bana sanki oltalama tekniği ile şifrenizi birisi almaya çalışıyor gibi geldi. Kesinlikle linke falan tıklayıp şifre girmeyin.

Evet Epic Games'ten geldi. 3-4 defa kontrol ettim.

Trojan yemişsiniz büyük ihtimalle bilgisayarı bir taratın.

Tarattım bir şey çıkmadı.

Geri
Yukarı