Benden habersiz Steam'den alışveriş yapılıyor

fatogg001

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öğlen okuldayken Papara'dan e-posta geldi bakiye yetersiz olduğundan işlem yapmamış şimdi yapmışlar 31 TL'lik bugün kartımı okula götürdüm 1-2 arkadaşım karta baktı bir tanesinden şüphleniyorum dekont falan var nasıl anlarım hangi hesaptan yapıldığını falan dava edilen çünkü.

Arkadaşlar öğlen okuldayken Papara'dan e-posta geldi bakiye yetersiz olduğundan işlem yapmamış şimdi yapmışlar 31 TL'lik bugün kartımı okula götürdüm 1-2 arkadaşım karta baktı bir tanesinden şüphleniyorum dekont falan var nasıl anlarım hangi hesaptan yapıldığını falan dava edilen çünkü.
Papara'dan kartını iptal ettirip yenisini iste. Steam hesabının şifresini değiş.

Hocam geçmiş olsun o zaman arkadaşınız kartınızın bilgilerini almış sanırım. Kartı iptal ettirmekten başka çareniz yok.

Hocam kartı iptal edin. Takıldığım nokta, arkadaşınız karta gözünüzün önünde bakmadı mı ya da kartı arkadaşınıza falan mı verdiniz? Diğer bir soru, kartı verdiğiniz arkadaşınızın elinde telefon var mıydı ve karta nasıl ve kaç saniye/dakika baktılar? Kartı arkadaşınıza nerede verdiniz? Başta kartın içinde para var mı, yok mu diye denenmiş sanırsam. Sonra düşük bir miktar girilip bir şey satın alınmış. %90 arkadaşlarınız tarafından çekildi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı