Benelli TNT 249s alınır mı?

• Konuyu başlatan kuwio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B
Şimdi ben de inceledim dostum ama fiyatlar hemen hemen aynı değil ki. MT25 150bin TL ama 30-40bin km olmuş motor. TNT-249 aynı fiyata 10bin Km'de bulunabiliyor. Servis fiyatları, yedek parça fiyatları ve motorun her an elinde patlama riskini düşününce 10bindeki TNT249 daha mantıklı geliyor.

Fiyatlara göz gezdirdim özelliklerini incelememiştim ama yine de üstüne biraz daha ekleyip MT25 alması çok daha mantıklı.

Fiyatlara göz gezdirdim özelliklerini incelememiştim ama yine de üstüne biraz daha ekleyip MT25 alması çok daha mantıklı.

Biraz daha ekleme şansım olursa MT25 alacağım suanlik 249s düşünüyorum yazilim vs. atabilir miyim 249s e yapan ustası var mıdır?

Biraz daha ekleme şansım olursa MT25 alacağım suanlik 249s düşünüyorum yazilim vs. atabilir miyim 249s e yapan ustası var mıdır?
Hocam maalesef teknik mekanik bir bilgim yok bilen birine sormanız daha iyi olur elimden geldiğince bilgi verdim ama o konuları çok bilmiyorum.

Parça kalitesi ve fiyatları olarak nasıl.

Aslında cevabı kendi kendinize vermişsiniz hocam Çin, Japon işi ürünler kalitelidir ama zor bulunurlar sarı sitede dahi motor ilanları az mevcut bunun sebepleri parçaları zor bulunması ve büyük şehirler dışında adamakıllı servisinin olmaması başlı başına sebep.

Aslında cevabı kendi kendinize vermişsiniz hocam Çin, Japon işi ürünler kalitelidir ama zor bulunurlar sarı sitede dahi motor ilanları az mevcut bunun sebepleri parçaları zor bulunması ve büyük şehirler dışında adamakıllı servisinin olmaması başlı başına sebep.

249s e 180-185 gösteren bir yazilim koyuyolarmis ama ismini vs. hiç duymadım bilginiz var mi ve uzun vadede sorun çıkartır mi yazilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı