Beni gümüşten çıkarabilecek biri var mı?

night x rain

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Arkadaşlar merhaba, bu seviyeden daha yüksek olduğumu düşünüyorum yani en azından Gold olmam gerekiyor ama her maç kötü Jungle ve feedliyenlerden o kadar bıktım ki artık heves de bırakmadı. İyi oynayan gümüş bir pre arıyorum beraber Gold'a plata kasıcağımız

Mid mainim.

NarcoPasa (TR) - LeagueOfGraphs buradan dereceli maçlarıma bakabilirsiniz.

Mesela son maç autofill Support geldi adamdan midi istedim vermedi 0 12 oynadı yani o kadar bıktım ki bu insanlardan artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bırakacağımı sanmıyorum bilgisayarı m 100 FPS ile sadece bu oyunu oynatıyor ve iyi maçlarda çok keyif alıyorum oyunun karakterleri de beni bağlıyor
Başka online oyunlara yönebilirsin LOL'ün kitlesi çok kanser insanı deli ediyorlar 2 Mouse 1 Klavyem gitti.

Hocam bırakacağımı sanmıyorum bilgisayarı m 100 FPS ile sadece bu oyunu oynatıyor ve iyi maçlarda çok keyif alıyorum oyunun karakterleri de beni bağlıyor

Toplane oynayın önerim. Offtank kule eriten ve 1v1de kesmesi zor olan çarları. Sonsuza kadar kule açabileceğiniz çarları. Ben mesela camille ile 4 17 oynayarak 5 kule 2 inhi açıp oyun kazandırmıştım. Kled, İllaoi, Camille, Garen, Trundle falan oynamayı deneyin. Mid oynayarak elo kasmak zor silver eloda.

Başka online oyunlara yönebilirsin LOL'ün kitlesi çok kanser insanı deli ediyorlar 2 Mouse 1 Klavyem gitti.
Sadece 2 mouse 1 klavye mi? Hayatımın en büyük hatasıydı 10.5 yılımı şu oyuna vermek. İşin kötü tarafı hala bırakamadım. Yol yakınken bırakabilen bıraksın.

Biri seni gümüşten çıkarsa bir şey değişmeyecek. Sonunda düşeceksin. Oyun arkadaşı arıyorsan LoL'ün discorddaki topluluk sunucusuna gidebilirsin ama çoğunun Türkiye sunucusunda oynadığını sanmıyorum. Oyunda küçük farklarla öne geçiyorsun sonunda da kazanıyorsun. Bunları öğrenip uyguladığındaysa rakibini geri düşürüp kazanıyorsun. Öğrenmek içinse de yayıncıları izleyebilirsin ya da LoL oyun bilgisi veren kanallara bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı