Beni seven kızın sevgilisi tarafından tehdit ediliyorum

En son olarak da kız sevgilisini kıskandırmak için yapmış da olabilir dikkatli olun. Siz reddettiginiz için veya baştan beri bu planla yapılmış olabilir.
Kızın söylediğini sanmıyorum hocam. Arkadaşım sandığım şahıs söylemiş o çocuğa. Yavşıyor senin sevgiliye demiş. Daha kızın adını bile bilmiyorum. O kavgayı başlattı yani. Çocuğa da anlatıyorum ama ben bilmem öyle diyorlar diyor anlamak istemiyor yani.

Kızın söylediğini sanmıyorum hocam. Arkadaşım sandığım şahıs söylemiş o çocuğa. Yavşıyor senin sevgiliye demiş. Daha kızın adını bile bilmiyorum. O kavgayı başlattı yani. Çocuğa da anlatıyorum ama ben bilmem öyle diyorlar diyor anlamak istemiyor yani.
Hocam kızla illaki konuşmuştur emin olun. Yani adınızı bilmediğiniz biri size direk böyle yavsamaz hele bir kız bana garip geldi şahsen ortak tanıdık falan kullanmis olabilir yani ondan dikkatli olun.

Hocam kızla illaki konuşmuştur emin olun. Yani adınızı bilmediğiniz biri size direk böyle yavsamaz hele bir kız bana garip geldi şahsen ortak tanıdık falan kullanmis olabilir yani ondan dikkatli olun.
Çoğu kişiye de çocuğun adını verdim. Dövemezsin vesaire diyorlar. Zaten tecrübem de yok fazla. Ama 1.5 senedir fitness ile uğraşıyorum kalıplıyım kolay yere deviremez beni öyle durumlarda. Ama ne yapacağım bilmiyorum çok tedirgin oluyorum böyle durumlarda hocam ya ders konsantresi falan bitiyor bende.

Çoğu kişiye de çocuğun adını verdim. Dövemezsin vesaire diyorlar. Zaten tecrübem de yok fazla. Ama 1.5 senedir fitness ile uğraşıyorum kalıplıyım kolay yere deviremez beni öyle durumlarda. Ama ne yapacağım bilmiyorum çok tedirgin oluyorum böyle durumlarda hocam ya ders konsantresi falan bitiyor bende.
Hocam valla 165 boy 61 kiloyla ve dövüş sanatı tecrübeniz böyle kavgacı bir tipi alamazsınız yani tek şansınız ya babanızı falan araya sokmak o da ne kadar ise yarar bilmiyorum ya da kaçmak çocuk illaki kavga mı edelim gibi yaziyo?

Hocam vallahi 165 boy 61 kiloyla ve dövüş sanatı tecrübeniz böyle kavgacı bir tipi alamazsınız yani tek şansınız ya babanızı falan araya sokmak o da ne kadar ise yarar bilmiyorum ya da kaçmak çocuk illaki kavga mı edelim gibi yaziyor?

İlk selam yazdı bende selam yazdım sen benim Ex'e yavşıyormuşsun yazdı. Bende yok öyle şey kim dediyse yalan söylemiş dedim. O zaman da internette sorun çıktı gitmedi mesaj. Sonra da ne görüldü atıyosun hayırdır gibi mesajlar attı. Bende arkadaşım sandığım kişiye söyledim WhatsApp'dan git söyle çocuğa mesaj gitmedi diye söyle dedim. Söyledi. Sonrada kendisi itiraf etti 2 gün önce gitmiş o demiş benim kıza yavşadığımı. Öyle bir şey yok tabi. Çocukta o nedenle yazdı. Bende de açıkladım durumu iyice anlamak istemedi. Sonra hemen yarın okula gelicen mi senin gri bir mtoorun vardı dimi gibi şeyler yazdı. Motora zarar verir diye korkuyorum. Babama dedim bir şey yapabilirler mi diye. yaparlarsa eşşek gibi çıakrtırım parasını onlardan merak etme sen dedi. Olay bu hocam.

Hocam sadece arkadaşınız söylememiştir o zaman kizdan teyit almadan yapacağını zannetmiyorum böyle bir şeyi sonuçta yapacağı şey kıza şov. Motora zarar verirlerse evet parasını çıkartsin ama 5-6 ay ugrasirsin ondan dikkatli ol.

Hocam sadece arkadaşınız söylememiştir o zaman kizdan teyit almadan yapacağını zannetmiyorum böyle bir şeyi sonuçta yapacağı şey kıza şov. Motora zarar verirlerse evet parasını çıkartsin ama 5-6 ay ugrasirsin ondan dikkatli ol.
Motoru okulun arkasına hocaların araçlarını koyduğu yere koyuyorum kamera falan var yani. Motorun yanında beklerlerse birde oda sorun. Öyle bir durum olursa kavga etmeli miyim sizce hocam?

Motoru okulun arkasına hocaların araçlarını koyduğu yere koyuyorum kamera falan var yani. Motorun yanında beklerlerse birde oda sorun. Öyle bir durum olursa kavga etmeli miyim sizce hocam?
Etmeni önermiyorum ama çok sıkışırsan boğaza falan yumruk atabilirsin. Yine de sen babanı falan çağır riske girme derim.

Konunun takipçisiyim mutlaka yarın bilgilendirin unutmayın bizi.
Ben de meslek lisesinde yaşıyorum ne küfür ederim ne kavga ederim ne de başka bir şey. Bir defa bir çocuk tehdit etmişti durduk yere koridorda bana bilerek çarptıktan sonra ama bir şey yapmadı çıkışta. Eğer ciddiyse çıkışta en az 5 kişi olacaklarının garantisini veriyorum size maalesef.

Meslek lisesinde yaşıyorum nereden çıktı :D
Okuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı