Beni üzen bir olay

Çok üzülüyorum bu olaylara hocam. Geçen aylarda bende markette hemde 2 kere şahit oldum. Nefis işte canı çekiyor. Hadi biz laftan anlarız, ama çocuk ne yapsın😶 Çok yazık hocam hemde çok yazık. Bizi bu hale getirenler nasıl hesap verecek acaba. Birde hala savunanlar var şunları, gelir birazdan bir bahane bulurlar.
Bunlar 5-6 yıl önce de oluyordu. Ama şimdi aileler gerçekten parası olmadığı için almıyor.

Bunlar 5-6 yıl önce de oluyordu. Ama şimdi aileler gerçekten parası olmadığı için almıyor.
Nereden bulup alsınlar hocam. 1 tane ufacık dondurma bile en aşağı 4-5 lira olmuş, hiçbir suçu olmayan çocukların gözleri anca bakıp dursun. Yaşım büyük olsa gördüğüm zaman yardım ederim, fakat benimde yaşım küçük. Elimden birşey gelmiyor. Hala bu durumu savunan insanlar gelecekse hiç gelmesin.

Nereden bulup alsınlar hocam. 1 tane ufacık dondurma bile en aşağı 4-5 lira olmuş, hiçbir suçu olmayan çocukların gözleri anca bakıp dursun. Yaşım büyük olsa gördüğüm zaman yardım ederim, fakat benim de yaşım küçük. Elimden bir şey gelmiyor. Hala bu durumu savunan insanlar gelecekse hiç gelmesin.

Geçen yıl içinde badem kaju ve fındık gibi bir kuruyemiş dükkanından alabileceğiniz en pahalı ürünler olan kokteyl kuruyemişin 1 kilosunu 60 TL gibi bir fiyata alabiliyordunuz. Şimdi ise 60 TL'ye yarım kilosu bile gelmiyor ne yazık ki. Ekonomi yüzünden fiyatlar fırladı resmen.

Geçen yıl içinde badem kaju ve fındık gibi bir kuruyemiş dükkanından alabileceğiniz en pahalı ürünler olan kokteyl kuruyemişin 1 kilosunu 60 TL gibi bir fiyata alabiliyordunuz. Şimdi ise 60 TL'ye yarım kilosu bile gelmiyor ne yazık ki. Ekonomi yüzünden fiyatlar fırladı resmen.
BİM'in çakma magnum'u bile 8 lira olmuş, artık şaşırma duygusunu kaybettim hocam😀

Yeni konular

Geri
Yukarı