Benim hakkımda ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşcinsel değilim ama Eş cinsel olanlardan nefret etmiyorum tabii ki herkese saygım var. Ama nereden duydunuz çok merak ettim. :D
Erkek arkadaşımla ilgili bir konu açtığımda canım sıkkınken ve çok üzgünken yardım etmek yerine olumsuz birkaç şey yazmıştınız. Kendim gördüm yani. Canımı sıkan şey ise ben üzgünken hiç umursanmayıp konunun başka yere çekilmiş olmasıydı.

Jira gibi 30 bin mesajı olmayanları avartarından tanıyorum. O da değişirse yeni gibi geliyor herkes. Sanırım tanışmıyoruz. :)

Erkek arkadaşımla ilgili bir konu açtığımda canım sıkkınken ve çok üzgünken yardım etmek yerine olumsuz birkaç şey yazmıştınız. Kendim gördüm yani. Canımı sıkan şey ise ben üzgünken hiç umursanmayıp konunun başka yere çekilmiş olmasıydı.
Gerçekten hiç hatırlamıyorum, çok özür dilerim kalbinizi kırdıysam. Rica etsem konunun linkini atabilir misiniz ?

Erkek arkadaşınız ile ilgili olan konuya baktım, o konuya mesaj bile yazmamışım. Beni başkası ile karıştırmış olabilir misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı