BenQ 24 GL2460HM nasıldır ?

Kullanım amacına göre değişir. Bende yaklaşık 3 aydır araştırma yapıyorum halen istediğim özelliklere sahip monitör bulamadım.

2 ms oluşu güzel tabi ama 60 hz yani bu da biraz sıkıntılı oyun için çok kötü diyemeyiz zaten hem 1-2 ms olup hemde 60 hz üstü olan monitörler biraz el yakıyor ama bütçem müsait dersen 1000 TL üstü seni en az 5 yıl idare edecek daha iyi bir monitör alabilirsin.
www.vatanbilgisayar.com: 24" G2460Pqu GENİŞ EKRAN GAMİNG MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: VIEWSONIC 24" VG2401MH ERGONOMİK OYUNCU MONİTÖRÜ - Vatan Bilgisayar
Bunlardan yada eşdeğeri olanlardan seçim yaparsan daha iyi olur.

Daha donanımlı olan monitör bulabilirsin. Eğer Display port çıkışı önemliyse senin için bence öyle bir model seç. Ayrıca IPS monitör seçimi de yapabilirsin hemen hemen aynı fiyat sayılır. Aceleci olma sonuçta az para değil bu markayla ilgili şikayet vs hepsini detaylı araştır şahsi kanaatim daha iyi bir model alabilirsin 500 TL bütçene uygun

Doğru biliyorsun ama Tn panel artık eskidiği için pek tavsiye edilmez. Ama ben profesyönel olarak oynuyorum diyorsan Benq seni fazlasıyla tatmin edecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı