AOC i2369v IPS 23' vs BenQ GL2460HM 24'

Hangisini tercih ederdiniz?

• AOC i2369v IPS 23'

Oy: 4 80,0%
  • BenQ GL2460HM 24'

Oy: 1 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar sizce hangisini tercih etmeliyim? Ben AOC'a yatkınım biraz IPS olduğu için.

Arkadaşlar tek yapacağınız oy vermek, zor olacağını sanmıyorum?

Sosyal aktifliğini mi yitiriyor? Son 1-2 aydır konular açıyorum doğru düzgün cevaplar gelmiyor bile. Üstelik o kadar zaman geçmişken bile?

Kullanım, oynadığın oyun ve yaptığın işe göre seçim yapmalısın. Mesela daha çok FPS oyunlar oynuyorsan seçimin BenQ GL2460HM olmalıdır çünkü düşük ms süresine sahiptir.
Eğer çizim ve photoshop gibi işler yapıyorsan seçimim bence AOC I2369V değil AOC I2369VM olmalıdır.
Aoc I2369VM Full HD LED Monitör
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Söylediklerinize göre IPS daha doğru bir seçim olur sizin için. Ama dediğim modeli al derim biraz daha üstüne koyup.
Aoc I2369VM Full HD LED Monitör
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

HDMI gibi bir görüntü çıkış birimidir. Ama HDMI'dan daha güçlüdür. Detaylı bilgi için buraya bak. DP daha yeni bir teknolojidir HDMI'ya göre daha kaliteli görüntü ve daha yüksek çözünürlüklere destek verebilir. Kısacası daha kaliteli görüntü alabilirsin:)
DisplayPort - Vikipedi
Bu videoya bakmanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı