BenQ 24" XL2411P vs XL2411 ZOWIE

EosUranos

Hectopat
Merhaba iki monitör arasında "display port" farkı dışında bir fark yok sanırım yada ben eksik okudum.

1 = Display port ile 144 Hz görüntü alabiliyor muyuz? (Sadece Display port için tercih edilir mi aradaki fiyat farkı 425 TL.)
2 = Display port en hızlı ve kaliteli görüntü aktarımı yapan port diye biliyorum. Bu fiyat farkına değer mi ?

Son sorum olarak da memnun musunuz ? Daha çok MOBA (Dota 2 ) oynayacağım nadir olarak FPS (Pubg vs).

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni nesil ekran kartları Displayport desteklediği için kesinlikle displayport girişi olan bir monitör alınmalı. Alternatif olarak fazla para vermek istemiyorsan, Bu modeli alabilirsin.

Yeni nesil ekran kartları Displayport desteklediği için kesinlikle displayport girişi olan bir monitör alınmalı. Alternatif olarak fazla para vermek istemiyorsan, Bu modeli alabilirsin.

Çoğu e-sport oyuncusu benq xl2411 veya xl2411p kullanıyor o yüzden tercihimi bu iki monitör arasında yapacağım sadece display porttan 144 hz alınıyor mu orda takılı kaldım yorumunuz için teşekkürler Ekran kartımda Gtx 1080 belirtmeyi unutmuşum. (G-nysc destekli bakayım dedimde fiyatları uçukmuş )

Çoğu e-sport oyuncusu benq xl2411 veya xl2411p kullanıyor o yüzden tercihimi bu iki monitör arasında yapacağım sadece display porttan 144 hz alınıyor mu orda takılı kaldım yorumunuz için teşekkürler Ekran kartımda Gtx 1080 belirtmeyi unutmuşum. (G-nysc destekli bakayım dedimde fiyatları uçukmuş )
Displayport üzerinden 144Hz alınır.

Sadece display porttan değil dvi-d ile de 144 hz alınabilir.

İki monitörü de kullandım p modeli biraz daha aydınlık gibi ancak bir fark yok. Paran varsa p al (hangi gelecekte DVI yok olacaksa artık) yoksa 2411 al. Konu kilit.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı