BenQ EX2710Q 27"IPS QHD alınır mı?

Buraya ekleyim, monitörü 2 ay aşkın süredir kullanıyorum ve sol alt kısımlara doğru yarı ölü piksel oluştu. Tam ölü piksel olmadığı için garantiye vermeyeceğim. Bunun dışında gayet memnunum.

Monitör geldi ama ışık sızması var göze batacak cinsten. Eski monitörüde almadılar. Ölü pikselliyi kullanıyorum şimdi. Bugün yine kayıt açtırdım yeni monitöründe resimlerini istiyorlar.

Dell tercih et. Bir kere servis konusunda efsaneler.
herhangi bir sorun varmı? kafam çok karışık dell mi alsam samsung mu yoksa şuan ki ürünü mü değiştirsem

dell in birde bu ürününü buldum

Herhangi bir sorun çıktı mı şuan samsung,dell,lg arasında dell tercihim gibi ama iki adet ürün var düşündüğüm hangisi daha iyidir bilmiyorum ama?

Buraya ekleyim, monitörü 2 ay aşkın süredir kullanıyorum ve sol alt kısımlara doğru yarı ölü piksel oluştu. Tam ölü piksel olmadığı için garantiye vermeyeceğim. Bunun dışında gayet memnunum.
hangi monitör hocam

Son düzenleme:
Herhangi bir sorun var mı? Kafam çok karışık Dell mi alsam Samsung mu yoksa şu anki ürünü mü değiştirsem.

Dell'in bir de bu ürününü buldum.

Herhangi bir sorun çıktı mı şu an Samsung, Dell, LG arasında Dell tercihim gibi ama iki adet ürün var düşündüğüm hangisi daha iyidir? Bilmiyorum ama?

Hangi monitör hocam.

Ben Dell kullanıyorum. Ölü pikseli sadece bir fotoğraf ile değiştirdiler. Işık sızması içinde fotoğraf istediler. Sorun yok ama ben biraz kılım. O yüzden ışık sızması benim gözüme battı.

Monitör geldi ama ışık sızması var göze batacak cinsten. Eski monitörüde almadılar. Ölü pikselliyi kullanıyorum şimdi. Bugün yine kayıt açtırdım yeni monitöründe resimlerini istiyorlar.

Şahsen IPS Glow'u sorun gören biri değilimdir.
Panelin yapısı, inceliği, matlığı, yansıtması ve parlaklığı bu Glow'a sebep oluyor.
Sen bir A4 kağıdına 350/400cd'lık bir parlaklık tutarsan ışığın karşı yüzeyden çıktığını görürsün. Bu mantıkla bakıyorum olaya.
Belki gözünüze çok gelmiş olabilir. Kendim canlı canlı görmeden yorum yapmakta pek istemiyorum.
Dell ile görüşüyorsun. Kararı onlar versin. Adamların eli bol çünkü. Monitör dağıtıyorlar resmen.

Geri
Yukarı