BenQ mobiuz EX240 IPS alınır mı?

rowz7

Femtopat
Daha fazla  
Bütçe 7K, 165 Hz IPS arkadaşlar sizce nasıl monitör? Kullanan var mı aramızda? NVIDIA ekran kartıyla kullanacağım.

Hocam hoparlörü var diye almayı düşünüyorum NVIDIA ekran kartıyla kullansam sorun olur mu FPS oyunu oynuyorum FreeSync destekli BenQ.

1080p yeterli sağlam bir şey olsun istiyorum.

Hocam hoparlörü var diye almayı düşünüyorum NVIDIA ekran kartıyla kullansam sorun olur mu FPS oyunu oynuyorum FreeSync destekli BenQ.

1080p yeterli sağlam bir şey olsun istiyorum.
Hocam AOC QHD olan çok daha mantıklı bir tercih olacak. Şimdi baktım da sağlam bir indirim var. Bir düşünün bence. Hatta ben olsam düşünmeden alırım :D

Sorunuza gelecek olursak FreeSync teknolojili monitörler aynı zamanda NVIDIA G-Sync (Uyumlu) teknolojisine de sahipler, bir sorun çıkmayacaktır.

Hocam AOC QHD olan çok daha mantıklı bir tercih olacak. Şimdi baktım da sağlam bir indirim var. Bir düşünün bence. Hatta ben olsam düşünmeden alırım :D

Sorunuza gelecek olursak FreeSync teknolojili monitörler aynı zamanda NVIDIA G-Sync (uyumlu) teknolojisine de sahipler, bir sorun çıkmayacaktır.

AOC beğenmedim görüntüsünü nedense BenQ hoşuma gitti sensör varmış ekran parlaklığını ortama göre ayarlıyor onu almayı düşünüyorum 🙂

AOC beğenmedim görüntüsünü nedense BenQ hoşuma gitti sensör varmış ekran parlaklığını ortama göre ayarlıyor onu almayı düşünüyorum 🙂

G-Sync sorun olmaz inşallah hiç monitörde uyumlu vs yazmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı