BenQ RL2240HE Monitör İyi mi?

Blurres

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1. sorum, resimdeki monitor iyi mi ? 2. sorum, 21.5 inc ekran küçük gelir mi? Ben su an 15.6 inc laptop kullanıyorum. 21.5 inc monitor küçük gelecegini sanmiyorum ama sosyalde hic 21.5 istemiyorlar küçük diyorlar.

Screenshot_2016-01-05-23-50-55.png

Sizin zevkinize kalmış önemli olan kaç ms olduğu, Kaç Hz olduğu, Çözünürlüğü ve Renk kalibrasyonun Kalitesi.
Sizin Hoşunuza gidiyorsa alabilirsiniz.

15.6 'dan 21.5'a geçiş sadece belli bir zaman aralığında sizi tatmin eder. Bana göre BenQ GL2460 2ms olan mönitörü almanızı tavsiye ederim. Hem 24" hemde 1080p hemde 2ms. DVI bağlantısıyla çok iyi bir görüntü alabilirsiniz...

Ben kullanıyorum bi eksiğini görmedim. Hoş bir monitör oyunlarda 1 ms olması bayağı iyi fakat film izlerken pek umduğumu bulamadım sana kalmış.

Uygun fiyatlı oyuncu monitörleri konusunda BenQ RL2240HE ile BenQ GL2460 modellerini tek geçerim. Laptop'dan masaüstüne geçiş yapıyorsan 21.5" gözüne küçük gelmeyecektir. Bunun garantisini verebilirim. RL2240HE'yi tercih edebilirsin. Yinede içinde şüphe varsa zaman gözüme ufak görünebilir dersen 24" BenQ GL2460 fiyatına göre çok iyi bir monitör. Bence en iyisi bu monitörleri bir yerlerden bulup kendi gözünle önceden bir test et. Kararını ona göre verirsin.

Alabilirsiniz tercih meselesi ben aynı fiyata 5 inç 23.6 almayı seçtim 21.5 seçip 1 ms avantajından faydalanmak isteyenler de olabilir. Fiyatına göre mükemmel bir ürün.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim bu konuyu düşüneceğim.

GL2460 modelinde hdmi yok

DVI ile HDMI arasındaki görüntü farkını/akışını gözle göremezsiniz bu birincisi.
İkinci olarak HDMI girişinin DVI'dan farkı sesi taşıması. Ben hoparlörlü mönitör alacağım derseniz HDMI kullanmanız şart. Paylaştığınız mönitör'ün fiyatına bakarak bir mönitör tavsiyesi verdim. Alıp almamak size kalmış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı