BenQ RL2455HM vs BenQ EW2440ZH

Çok profesyonel değilseniz yada rekabetçi oyunlarda ufak farklardan dolayı çıldırmıyor iseniz 75 HZ olanı öneririm. Ben mili saniyeler ile yarışıyorum diyor iseniz ilk seçeneği almalısınız.

Ben kendim alıyor olsam ikinci seçeneği seçerdim.

Kendimce diğerine göre artıları;
  • 75 Hz ile daha iyi bir oyun deneyimi
  • Kozmetik dış görünüş olarak daha şık olması
  • Film izlerken aşağıdan veya sağdan bakınca daha az renk bozulması
  • Kontrast oranının yüksekliği
  • Daha hafif olması
Benim görebildiğim eksi yönleri ise;
  • Yüksek giriş gecikme süresi
  • Dahili hoparlör bulunmaması
  • Giriş çıkış portları bakımından çok fakir olması

Ya hocam valla günlerdir kafayı yiyorum.

Ya Asus alayım diyorum; paneller çöp, ışık sızması falan cabası.

AOC veya Viewsonic diyorum; tasarım çöp, onların panelleri de iyi değil.

Herhalde BenQ'nun EW modelini alacağım.

Ya hocam valla günlerdir kafayı yiyorum.

Ya Asus alayım diyorum; paneller çöp, ışık sızması falan cabası.

AOC veya Viewsonic diyorum; tasarım çöp, onların panelleri de iyi değil.

Herhalde BenQ'nun EW modelini alacağım.
Bende Asus MG 278Q var. Henüz bir sorun yaşamadım. Önce dış görünüşe sonra performansa önem veren birisiyim. Ne görünüş ne de performans konusunda beni yarı yolda bırakmadı.

Bende Asus MG 278Q var. Henüz bir sorun yaşamadım. Önce dış görünüşe sonra performansa önem veren birisiyim. Ne görünüş ne de performans konusunda beni yarı yolda bırakmadı.
Valla hocam, ben de görünüşe aşırı düşkünümdür.

Yaklaşık 1 - 1.5 sene kullanacağım için EW modelini alacağım galiba, teşekkür ederim. :)

Bence EW olan model daha iyi gözüküyor. Ayrıca diğer model 60 Hz değil mi? Ben mi yanlış görüyorum? @SideWinder EW modelini seç sen bence.
EW'yi alacağım. Zaten dandik bir monitörle CS:GO da LEM'e kadar geldim. Bu saatten sonra benim için paneli, tasarımı, renk doğruluğu önemli...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı