BenQ XL2411K nasıldır?

Memnun musun CS:GO performansı nasıl biraz bilgilendirir misin ben de almayı düşünüyorum.
Ben valorant oynuyorum en iyi fps oyunu monitörü diyolar. Bana gelince daha önce 144 hz monitör kullanmadım bu ilk monitörüm diğer144 hz ler ile kıyaslayamam ben senin yerine olsam tn panel almazdım bütçeyi az daha arttırıp 280 hz asus alırdım kullanan birçok esporcu var ama xl2411k alırsanda pişman etmez görüntü yağ gibi akıyor dyac açınca parlaklık 198nit e düşüyor premium yapınca 148nit e düşüyor onun dışında bir sorun yok dediğim 280 hz monitörü almıcaksan bunu alabilirsin kalkıpta 1500 2000 bandında 144hz ips panel alınmaz bu monitörü tercih etmen yararına olucaktır

Memnun musun CS:GO performansı nasıl biraz bilgilendirir misin ben de almayı düşünüyorum.

Şu ana kadar CS:GO, Valorant, LoL oynadım. Hepsinde de gayet memnunum monitörden. Daha önce çok fazla oyuncu monitörü kullandım. Bu fiyata alınabilecek en iyi TN panel monitör.
Black Equalizer ve Color Vibrance özellikleriyle beraber TN panelde alabileceğin istediğin görüntüyü alabilirsin. Renk ayarı, gamma ayarı, keskinlik ayarı vs. tercih meselesi.
Parlaklık olarak DyAc Premium moddayken parlaklık azalıyor. Ama karanlık ortamda kullanırken daha fazla parlaklığı benim gözlerim kaldıramaz zaten. Yeterli oluyor yani. Ama güneşli ortamda hiç kullanmadım. O kısmını bilemem.
Bütçenizi arttıramıyorsanız kesinlikle tavsiyemdir.

Bende ASUS VG248VQ ile BenQ XL2411k arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? BenQ'nun renkleri çok mu kötü duruyor? Şuan Asus'un 60hz 5 ms eski bir monitörünü kullanıyorum bence renkleri bu monitörden iyidir ama bilemiyorum.

Bende ASUS VG248vq ile BenQ XL2411k arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? BenQ'nun renkleri çok mu kötü duruyor? Şu an ASUS'un 60Hz 5 ms eski bir monitörünü kullanıyorum bence renkleri bu monitörden iyidir ama bilemiyorum.

Hocam renkleri çok mu kötü verir diye bir şey yok. Dediğiniz ASUS modelide TN panel ise hemen hemen aynı performans ve görüntüyü alırsınız ama şahsen ben TN panel alacak olsam BenQ dışında bir modele gideceğimi zannetmiyorum hem verdiği ekstra color vibrance dyac+ Black equalizer gibi özellikleri olsun ben olsam XL2511k yı alırdım.

Konuyu hortlatıyorum fakat ben de tam dediğiniz monitörden diğer dediğiniz XL2411K'ya geçiyorum. Siparişi verdim daha gelmedi. Samsung R350'yi satacağım. Siz memnun kaldınız mı acaba? Yoksa geçtiğinize pişman mısınız?

Ben valorant oynuyorum en iyi fps oyunu monitörü diyolar. Bana gelince daha önce 144 hz monitör kullanmadım bu ilk monitörüm diğer144 hz ler ile kıyaslayamam ben senin yerine olsam tn panel almazdım bütçeyi az daha arttırıp 280 hz asus alırdım kullanan birçok esporcu var ama xl2411k alırsanda pişman etmez görüntü yağ gibi akıyor dyac açınca parlaklık 198nit e düşüyor premium yapınca 148nit e düşüyor onun dışında bir sorun yok dediğim 280 hz monitörü almıcaksan bunu alabilirsin kalkıpta 1500 2000 bandında 144hz ips panel alınmaz bu monitörü tercih etmen yararına olucaktır
Hocam VG259QM Monitörüm var ama sadece cs-go oynuorum ve tek amacım performans. 280 Tuf Gaming yerine XL2411K daha akıcı cs go performansı verdiğini söylediler. Öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı