BenQ XL2411P vs. Acer KG251QD

Dexertes

Hectopat
Selamlar, BenQ XL2411P monitöre karar vermiştim fakat Hepsiburada'da gezerken küçük bir miktar farka;

ile karşılaştım. 240Hz olması çok iyi ama monitörün incelemesini hiçbir yerde bulamadım, öneriniz nelerdir? 144 alıp işin içinden çıkayım mı yoksa 240 Hz için iyi bir monitör müdür?

Amd bir sistem kullanıyorum. CS oynayacağım, ki 144 ve 240 fps gibi değerlere ulaşabiliyorum normalde 144 olan benqya karar vermiştim ancak 240 Hz bir monitörü öyle bir fiyata görünce ikilemde kaldım.Monitörün çok popüler olduğunu sanmıyorum ve türkçe incelemesini bile bulamadım.

Amd bir sistem kullanıyorum. CS oynayacağım, ki 144 ve 240 fps gibi değerlere ulaşabiliyorum normalde 144 olan benqya karar vermiştim ancak 240 Hz bir monitörü öyle bir fiyata görünce ikilemde kaldım.Monitörün çok popüler olduğunu sanmıyorum ve türkçe incelemesini bile bulamadım.
Viewsonic 23.6" VX2458-MHD Bu size yeter.

Selamlar, BenQ XL2411P monitöre karar vermiştim fakat Hepsiburada'da gezerken küçük bir miktar farka;

ile karşılaştım. 240Hz olması çok iyi ama monitörün incelemesini hiçbir yerde bulamadım, öneriniz nelerdir? 144 alıp işin içinden çıkayım mı yoksa 240 Hz için iyi bir monitör müdür?
Biraz geç oldu ve konu hortladı fakat, bu gün itibarı ile sipariş verdim 240hz olarak 1899tl gibi bir fiyatı vardı Hb da ilk izlenimlerimi paylaşacağım

Hocam merhabalar, ürün hakkında fikri olan arkadaşlar lütfen görüşlerini bildirsin ona göre bizde alalım çünkü incelemesi pek yok sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı