BenQ XL2566k 360Hz vs ASUS ROG Swift PG259QNR 360 Hz

Yani çok ortada bir konu sanırım, eğer sadece CS içinse TN ama ben günlük film dizi gibi şeylere de meraklıyım dersek ASUS galiba. Teşekkür ederim arkadaşlar.

+ Hikayeli oyunlar da oynarım derseniz yine ASUS. Dell AW2521h modeli ASUS'dan daha iyi ama TR'de stoku bitmiş.

Hocam dün bir konu açtım ve herkes ASUS'u önerdi madem bazılarına göre BenQ bazılarına göre Dell daha iyi neden tek öneri ASUS olarak geldi bana insan merak etmiyor değil. Ben az çok mantığını kavradım, eğer sadece CS oynayacaksan BenQ ama yok başka oyun ve başka işler için ise ASUS veya sizin dediğiniz Dell.

Hocam dün bir konu açtım ve herkes ASUS'u önerdi madem bazılarına göre BenQ bazılarına göre Dell daha iyi neden tek öneri ASUS olarak geldi bana insan merak etmiyor değil. Ben az çok mantığını kavradım, eğer sadece CS oynayacaksan BenQ ama yok başka oyun ve başka işler için ise ASUS veya sizin dediğiniz Dell.
Çünkü Asus Türkiye'de parayı reklama daha çok bastığı için ürünleri daha çok incelenip öneriliyor ve tanınıyor. Yabancı kaynaklardan en iyi markayı araştırarak bulmak daha iyi. En iyi marka diye de bir şey yok zaten, modelden modele yorumlamak gerekli. Daha iyi marka değil de daha iyi model diyebiliriz Dell için.

Hocam zaten bilgisayarda olduğunuz her vakit CS falan oynamazsınız. Tek oyun için monitör almaya gerek yok. Zaten aradaki gecikme farkını hissedemezsin bile. Günlük hayatta kullanırken de en iyi TN panel bile olsa IPS kadar iyi renk veremez. Kimse kendini kandırmasın. Her türlü ASUS. Aynı paraya IPS tabii ki daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı