BENQ ZOWIE 24" 360Hz ya da 500Hz Monitör çıkaracak mı?

MAHOA

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Arkadaşlar bu sorunun yanıtını aradım fakat bulamadım bir yerde. Globalde de denk gelmedim. İleri seviye eSpor oyunculuğu (CS:GO) için BenQ acaba XL2546K gibi donanım özelliği olan 360Hz ya da 500Hz bir monitör çıkaracak mı? Eğer çıkaracaksa bu ne zaman olur? Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok memnun kalırım. Teşekkürler.

Arkadaşlar bu sorunun yanıtını aradım fakat bulamadım bir yerde. Globalde de denk gelmedim. İleri seviye espor oyunculuğu ( CS:GO) için BenQ acaba XL2546k gibi donanım özelliği olan 360Hz ya da 500Hz bir monitör çıkaracak mı? Eğer çıkaracaksa bu ne zaman olur? Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok memnun kalırım. Teşekkürler.

BenQ teknik ekibi cevap verir ancak. 500 olmaz şu anlık ama 360 çıkarırlar belki.

BenQ ve diğer e-spor ekipman üreticilerine göre gerek yok.
360Hz'nin 240Hz gelişmiş panellerden tek farkı kağıtta Hz = gecikme oranı.
Yani nasıl 1000Hz = 1ms Mouse'ler piyasada tek ise, 240 veya daha sonra gelecek modellerde aynı öyle olacak gibi.

Razer'in 8000Hz mousesi var ama kağıt üzerinde 8000Hz. Normal kullanımda hiçbir etkisi yok gibi neredeyse.
Monitörlerde bu seviyelere gidiyor yavaşça. Zowie'ye göre 240Hz DyAc+'lar değil 360Hz 480Hz IPS panellerle bile yarışabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı