BenQ Zowie 24.5" XL2546K vs ASUS 24.5 ROG Swift PG259QNR

MorganBatu

Hectopat
Merhaba.
FPS oyunu olan Apex Legends'i Pro seviyesinde oynuyorum. Haricinde günlük kullanım yok gibi bir şey. Bu iki monitor arasında kaldım. Hangisini almalıyım?
Önerinizi ufak bir açıklama ile detaylandırırsanız çok sevinirim. (3080 ile kullanılacak)

Son düzenleyen: Moderatör:
360 hz ve ROG kalitesi var hocam eğer sadece FPS oynuyorsanız BenQ alınabilir ama onun yanında başka oyunlar da oynuyorsanız IPS kalitesinden ve 360 Hz'den dolayı ROG Swift tercih edebilirsiniz seçim sizin.
Konuyu tam okumadan direk asus yazmişsınız,fps oynundan harici günlük kullanımım yok diye belirtmiştim teşekkürler

Merhaba.
FPS oyunu olan Apex Legends'i Pro seviyesinde oynuyorum. Haricinde günlük kullanım yok gibi bir şey. Bu iki monitor arasında kaldım. Hangisini almalıyım?
Önerinizi ufak bir açıklama ile detaylandırırsanız çok sevinirim. (3080 ile kullanılacak)

Günlük kullanımınız az olsa da ASUS olanı alın derim. Hem daha yüksek yenileme hızı hem tepki süresi olarak bir tık daha iyi BenQ'dan. Aşırı hızlı modda kullanınca overshoot olabiliyormuş. Onun dışında bir sıkıntısı gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı