Elektronik BenQ Zowie eSpor Gaming Monitörlerde İndirim!

İnventus sen misin hxjsjskskdk :) görmedim kusura bakma. Ama lafımı yemiyorum. Benzer fiyatlara satılıyor zaten. E-spor denince aklınıza ne geliyor bilmiyorum ama benim aklıma XL2546k ve XL2566K geliyor. Piyasa fiyatından satıyorsunuz zaten indirim nerede? Piyasada 21449 TL BenQ XL2566k sizde 21498 TL piyasadan pahali satiyorsunuz hocam?

Ürünün piyasası söz gelimi 1000 lira 1300 yapayim ilani sonra %30 indirim. Ne güzel dünya değil mi? Bu forumdaki insanlarda hemen %30 indirimi görünce alırlar :) bence fazla da üzerine gitmeyelim. İyi kötü etkileşime girip reklamı oluyor. Cevap dahi vermiyor, hale bak.

Ürünün piyasası söz gelimi 1000 lira 1300 yapayim ilani sonra %30 indirim. Ne güzel dünya değil mi? Bu forumdaki insanlarda hemen %30 indirimi görünce alırlar :) bence fazla da üzerine gitmeyelim. İyi kötü etkileşime girip reklamı oluyor. Cevap dahi vermiyor, hale bak.

Herkesin önünde interneti Google'ı var, piyasa fiyatlarına bakacağımız akıllarına mı gelmiyo anlamıyorum. Etkileşim kasma yeri de değil burası aslında, tam tersine rezil oluyolar. Neden hala sözde indirimlerini paylaşırlar aklım almıyo.

Geri
Yukarı