Elektronik Seçili BenQ Zowie Gaming Monitörlerde Hafta Sonu İndirimi!

BenQ Türkiye

BenQ Türkiye
Yer
İstanbul
Daha fazla  
BenQ-logo.png

Seçili BenQ Zowie gaming monitörlerdeki hafta sonu indirimlerini kaçırmayın!

BenQ Zowie XL2546K incelemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Eleştirime kimse kızmasın ama pahalısınız BenQ.
360Hz potasında rakipleriniz var ve daha ucuzlar. Performans olarak ciddi bir artınız bulunmuyor.
240Hz monitör için 15K büyük para.
Bu fiyatlara önerilmeniz çok zor.
E-spor için rakibi yok diye biliyorum diğerleri kendini güncellemediyse. Bknz:
'BenQ Zowie Monitörlerde İndirim' adlı paylaşımdaki yorum BenQ Zowie Monitörlerde İndirim

Eleştirime kimse kızmasın ama pahalısınız BenQ.
360Hz potasında rakipleriniz var ve daha ucuzlar. Performans olarak ciddi bir artınız bulunmuyor.
240Hz monitör için 15k büyük para.
Bu fiyatlara önerilmeniz çok zor.

Katılıyorum. Böylesine gereksiz pahalı fiyatlara hala satın alanlar varsa şaşıyorum. İstediğin kadar e-spor ile uğraş bir ASUS 240Hz ile BenQ 240Hz arasında gerçekten fark hissettirecek bir şey göremedim. Ek olarak Samsung'un 240'lık monitörü aylardır 5600TL bandında satışta ve harika bir monitor. Asla 10000TL fazla verip BenQ tercih etmem.

Katılıyorum. Böylesine gereksiz pahalı fiyatlara hala satın alanlar varsa şaşıyorum. İstediğin kadar e-spor ile uğraş bir ASUS 240Hz ile BenQ 240Hz arasında gerçekten fark hissettirecek bir şey göremedim. Ek olarak Samsung'un 240'lık monitörü aylardır 5600TL bandında satışta ve harika bir monitor. Asla 10000TL fazla verip BenQ tercih etmem.
E-sporcu değilsen veya E-spor seviyesinde oynamıyorsan katılıyorum. Yani %99.

Arada fark var ama normal kullanıci için gereksiz.

Diye düşünüyorum en azından. Çok bildiğim bir alan değil...

Hocam selam Samsung'un 240Hz monitörü hala 5600 TL mi baktım ama 6Kdan aşağı fiyatta bulamadım varsa eğer link atabilir misiniz?

Geri
Yukarı