BenQ Zowie XL2411K vs ViewSonic XG2405-2

Quezel

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO, League of Legends ve arada sırada GTA 5, eğlence amaçlı oyunlar oynuyorum. Bazen dizi, film falan da izliyorum.
Öte yandan BenQ'nun DyAc teknolojisi var. Bu yüzden bu konuyu açmak istedim, sizce hangisini tercih etmeliyim?

ViewSonic'te 1ms modu açılınca parlaklık çok düşüyor diyorlar bu doğru mudur?

Xl2411k kullanıcısı olarak cs go oyun deneyimim oldukça tatmin edici seviyelerde. Dyac açık iken oldukça düşüyor parlaklık ama aldığımdan beri dyac açık olduğu için farketmiyorum alıştım sanırım bu duruma. Diğer monitör için yorum yapamayacağım kullanmadım ama rekabetçi oyunlar için biçilmiş kaftan diyebilirim benq zowie ürünleri. Tn panel olduğu için renkler ips gibi canlı değil evet ama çeşitli monitör ayarları ile renk düzeyi dengeleniyor.

Peki BenQ'daki çerçeve rahatsız eder mi dizi film falan izlerken gerçi izlesemde TV'ye bağlayıp izlerim :D
Xl2411k kullanıcısı olarak cs go oyun deneyimim oldukça tatmin edici seviyelerde. Dyac açık iken oldukça düşüyor parlaklık ama aldığımdan beri dyac açık olduğu için farketmiyorum alıştım sanırım bu duruma. Diğer monitör için yorum yapamayacağım kullanmadım ama rekabetçi oyunlar için biçilmiş kaftan diyebilirim benq zowie ürünleri. Tn panel olduğu için renkler ips gibi canlı değil evet ama çeşitli monitör ayarları ile renk düzeyi dengeleniyor.

Peki BenQ'daki çerçeve rahatsız eder mi dizi film falan izlerken gerçi izlesemde TV'ye bağlayıp izlerim :D
Yani ilk başlarda beni rahatsız etti biraz kalın çerçeve diye ama sonradan dyac teknolojisi ve gerçek 1ms gtg değerleri ile bütün görsel açıklarını kapatıyor gibi. Kaymak gibi akıyor ekran o konuda şüpheniz olmasın.

Yani ilk başlarda beni rahatsız etti biraz kalın çerçeve diye ama sonradan DyAc teknolojisi ve gerçek 1ms GtG değerleri ile bütün görsel açıklarını kapatıyor gibi. Kaymak gibi akıyor ekran o konuda şüpheniz olmasın.

Sanırım BenQ alacağım DyAc teknolojisi yüzünden.
Ürün kutusu içinden DisplayPort kablosu çıkıyor mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı