BenQ Zowie XL2411k yatay çizgilenmeler

Mudymug

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia GeForce RTX 3070 Ti Founders Edition, İntel Core İ5-13600K, 32 GB 4x8 3200 MHz DDR4 RAM, MSI PRO B660-A DDR4, 500 GB + 1 TB M.2 SSD
Merhaba. Dün yukarıda gördüğünüz monitörü satın aldım. Görüntü sorunsuz geliyor fakat yukarı aşağı hareket olduğu zaman eski televizyonlardaki gibi belli belirsiz üst üste yatay ince çizgiler çıkıyor. Bu monitöre göre normal bir şey midir yoksa bir sorun mudur?

Merhaba. Dün yukarıda gördüğünüz monitörü satın aldım. Görüntü sorunsuz geliyor fakat yukarı aşağı hareket olduğu zaman eski televizyonlardaki gibi belli belirsiz üst üste yatay ince çizgiler çıkıyor. Bu monitöre göre normal bir şey midir yoksa bir sorun mudur?
Konuları açarken resim koymalısın senin faydana olur

Merhaba Mudymug,

Problem farklı bir ekran kartında yaşanıyor mu? Ya da farklı bir kablo ile deneme şansın oldu mu?

Farklı bir PC ya da kablo ile sorun yaşanmıyorsa, monitörün DyAc ve AMA özelliklerini değiştirerek denemeni tavsiye ederiz. Keza bu ayarların performansı işlemcin ve ekran kartınla ilişkilidir.

Eğer yukarıdaki adımlara rağmen halen problem yaşıyorsan faturan ile birlikte Türkiye'deki yetkili teknik servisimiz Tecpro ile iletişime geçebilrisin;

Ayrıca servis sürecinde herhangi bir aksilik yaşarsan [email protected] adresinden bize yazarsan arkadaşlarımız hızlıca yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar dileriz.

Merhaba mudymug,

Problem farklı bir ekran kartında yaşanıyor mu? Ya da farklı bir kablo ile deneme şansın oldu mu?

Farklı bir PC ya da kablo ile sorun yaşanmıyorsa, monitörün DyAc ve ama özelliklerini değiştirerek denemeni tavsiye ederiz. Keza bu ayarların performansı işlemcin ve ekran kartınla ilişkilidir.

Eğer yukarıdaki adımlara rağmen halen problem yaşıyorsan faturan ile birlikte Türkiye'deki yetkili teknik servisimiz tecpro ile iletişime geçebilrisin;

Ayrıca servis sürecinde herhangi bir aksilik yaşarsan [email protected] adresinden bize yazarsan arkadaşlarımız hızlıca yardımcı olacaklardır.

İyi sosyaller dileriz.

Merhaba. Evet farklı bilgisayar, ekran kartı ile ve farklı kablo ile de denedim fakat sonuç hala aynı. DyAc ve ama özelliklerini teker teker değiştirerek denedim yine aynı problemle karşılaştım. Aldığım yere geri götürdüm 14 günü geçmediği için ama yardımcı olamadılar. Servis ile iletişime geçeceğim ama çok bekletmezler umarım.

Geri
Yukarı