Benzine, motorine ve LPG'ye zam geldi

amerika-nin-oyunu-bunlar_414723.jpg

Bende 60 km için bu fiyatı veriyorum. Acaba bizim buradakiler bizi mi yoluyor? Denizliliyim.
Tam için fiyat bu ise normal sayılabilir belki Denizli için çünkü kur ve fiyatlar baya zamlandı.(bilgim yok tahmini)

Öğrenci için böyle ise o zaman bilemiyorum. Tabii dolmuşun güzergahına, durduğu duraklara göre bu fiyat belirlenmiş olabilir. Öğrenci misiniz?

Kanada'da yasiyorum ozellikle yasadigim bolge kirsal bir alan. Burada o kadar zam yapilsa benzine motorine kimse arabaya binmez protesto eder. Binmeye devam ediyorsaniz fiyatlari kabulleniyorsun demektir. Yillar boyu alisildi bunlara kimse de sesini cikarmiyor, halkta da hata cok.
Kanada'da yaşıyorsanız benim gibi çoğu insanın hayallerini yaşıyorsunuz. Kıymetini bilin tatil ve akraba ziyareti haricinde sakın geri gelmeyin.

Tam için fiyat bu ise normal sayılabilir belki Denizli için çünkü kur ve fiyatlar bayağı zamlandı.(bilgim yok tahmini)

Öğrenci için böyle ise o zaman bilemiyorum. Tabii dolmuşun güzergahına, durduğu duraklara göre bu fiyat belirlenmiş olabilir. Öğrenci misiniz?

Güzargaha göre değil. Öğrenciyim. Öğrenciyim dediğimde 1 lira eksik alıyor sadece.

Kanada'da yasiyorum ozellikle yasadigim bolge kirsal bir alan. Burada o kadar zam yapilsa benzine motorine kimse arabaya binmez protesto eder. Binmeye devam ediyorsaniz fiyatlari kabulleniyorsun demektir. Yillar boyu alisildi bunlara kimse de sesini cikarmiyor, halkta da hata cok.
Üzgünüm ama hapishane hayatına susamadık :D

Geri
Yukarı